MEČ
08.09.19 | Finale | Justina Mikulskyte | Taisya Pachkaleva | 7-5, 6-2 | W15 Bucha | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Justina Mikulskyte | Taisya Pachkaleva | |
1. servis % | 47/62 (76%) | 63/85 (74%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/47 (60%) | 26/63 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/15 (40%) | 10/22 (45%) |
Osvojene break-lopte | 7/14 (50%) | 4/9 (44%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 49/85 (58%) | 28/62 (45%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 83/147 (56%) | 64/147 (44%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 4 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Justina Mikulskyte | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Taisya Pachkaleva | |
Justina Mikulskyte | 2-2 | |
2-3 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Justina Mikulskyte | 2-4 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 15-0 | ||
Justina Mikulskyte | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
4-5 | Taisya Pachkaleva | |
0-0 | ||
Justina Mikulskyte | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
7-5 |
2 | ||
Justina Mikulskyte | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Justina Mikulskyte | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Justina Mikulskyte | 2-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
5-2 | Taisya Pachkaleva | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Justina Mikulskyte vs. Taisya Pachkaleva - Međusobni mečevi
08.09.19 | Finale | Justina Mikulskyte | Taisya Pachkaleva | 7-5, 6-2 | detalj meča | W15 Bucha | zemlja |
Justina Mikulskyte form & Taisya Pachkaleva form
Justina Mikulskyte - Posljednji mečevi
W75 Croissy - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-76, 1-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Dayeon Back | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
03.03.24 Finale | vs. Yeon Woo Ku | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 2-6, 7-60 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Jana Fett | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Hiromi Abe | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W60 Vacaria - zemlja | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Mogi - zemlja | ||||
10.12.23 Finale | vs. Francisca Jorge | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.12.23 Polufinale | vs. Maria Mateas | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Cadence Brace | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Sylvie Zund | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60+H Calgary - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Edmonton - dvorana | ||||
04.11.23 Polufinale | vs. Arina Rodionova | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Kylie Mckenzie | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Kayla Cross | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Marina Stakusic | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Taisya Pachkaleva - Posljednji mečevi
W25 Austin - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Okalova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 0-2, - Taisya Pachkaleva - odustajanje | detalj meča | |
W25 Nur - tvrda | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-79, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
06.07.21 kval. | vs. Adel Ismagulova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.03.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
29.02.20 Polufinale | vs. Ekaterina Kazionova | 6-77, 1-6 | detalj meča | |
28.02.20 Četvrtfinale | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
27.02.20 2. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.02.20 kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo | vs. Iva Divac | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
24.01.20 Četvrtfinale | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
23.01.20 2. kolo | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
22.01.20 1. kolo | vs. Lara Salden | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.01.20 Finale | vs. Nina Potocnik | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.01.20 Polufinale | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
17.01.20 Četvrtfinale | vs. Diana Demidova | 4-1, Diana Demidova - odustajanje | detalj meča | |
16.01.20 2. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
15.01.20 1. kolo | vs. Valentina Losciale | 2-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
17.10.19 Četvrtfinale | vs. Oana Georgeta Simion | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
16.10.19 2. kolo | vs. Nina Ugrelidze | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
15.10.19 1. kolo | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
12.10.19 Polufinale | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Anna Ureke | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
10.10.19 2. kolo | vs. Iveta Daujotaite | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
05.10.19 Polufinale | vs. Evgeniya Levashova | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča |