MEČ
31.08.18 | Četvrtfinale | Julyette Steur | Veronika Vlkovska | 6-1, 6-1 | Ricany | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Julyette Steur | Veronika Vlkovska | |
1. servis % | 26/38 (68%) | 23/36 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/26 (69%) | 7/23 (30%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/12 (67%) | 2/13 (15%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/36 (75%) | 12/38 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 53/74 (72%) | 21/74 (28%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Veronika Vlkovska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julyette Steur | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Veronika Vlkovska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Julyette Steur | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Veronika Vlkovska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julyette Steur | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Veronika Vlkovska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Julyette Steur | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Julyette Steur | 1-0 | |
2-0 | Veronika Vlkovska | |
0-0, 40-15[BP], 30-40 | ||
2-1 | Veronika Vlkovska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julyette Steur | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Veronika Vlkovska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julyette Steur | 5-1 | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
06.09.97, 26 Godina
14971 $
06.09.97, 26 Godina
14971 $
Julyette Steur vs. Veronika Vlkovska - Međusobni mečevi
31.08.18 | Četvrtfinale | Julyette Steur | Veronika Vlkovska | 6-1, 6-1 | detalj meča | Ricany | zemlja |
Julyette Steur form & Veronika Vlkovska form
Julyette Steur - Posljednji mečevi
W60+H La - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Olga Saez Larra | 6-4, 2-6, 10-12 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
30.06.20 1. kolo | vs. Carmen Schultheiss | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
19.06.20 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
16.06.20 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.02.20 Finale | vs. Jiangxue Han | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
16.02.20 Četvrtfinale | vs. Nina Stadler | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
16.02.20 Polufinale | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
15.02.20 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
14.02.20 1. kolo | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.02.20 Četvrtfinale | vs. Andreea Rosca | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.02.20 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
04.02.20 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
15.12.19 Finale | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.12.19 Polufinale | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Lexie Stevens | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Clarissa Gai | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
08.12.19 Finale | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.12.19 Polufinale | vs. Marina Yudanov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Marion Viertler | 7-5, 6-74, 6-2 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Mariya Poduraeva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Naples - zemlja | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 7-63, 7-63 | detalj meča | |
W25 Orlando - zemlja | ||||
15.11.19 Četvrtfinale | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 1-6 | detalj meča |
Veronika Vlkovska - Posljednji mečevi
W25 Frydek - zemlja | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.09.21 kval. | vs. Erika Sema | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 6-2, 2-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Warmbad - zemlja | ||||
21.08.21 Polufinale | vs. Anna Turati | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.08.21 Četvrtfinale | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.08.21 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
18.08.21 1. kolo | vs. Anna Gross | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.08.21 kval. | vs. Nikola Novotna | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
17.08.21 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Bratislava - zemlja | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Victoria Kan | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.08.21 kval. | vs. Anika Jaskova | 1-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Bratislava - dvorana | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 1-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W15 Bratislava - dvorana | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Malene Helgo | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.03.21 kval. | vs. Martina Marusinova | 7-5, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Nika Novikova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
07.08.20 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
02.08.20 1. kolo | vs. Darja Vidmanova | 6-2, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
01.08.20 1. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-78 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Barbora Miklova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.07.20 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 4-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
28.07.20 1. kolo | vs. Kristyna Tomajkova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
28.07.20 1. kolo | vs. Linda Noskova | 6-4, 6-2 | detalj meča |