INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Madrie Le Roux vs. Julyette Steur - Međusobni mečevi
19.11.16 | Polufinale | Julyette Steur | Madrie Le Roux | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | Stellenbosch | tvrda |
Madrie Le Roux form & Julyette Steur form
Madrie Le Roux - Posljednji mečevi
Fed Cup - dvorana | ||||
07.02.19 Rubber 1 | vs. Lina Glushko | 7-62, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Amy Zhu | 7-60, 4-6, 0-3, - Madrie Le Roux - odustajanje | detalj meča | |
27.11.18 1. kolo | vs. Rochelle Pienaar | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
21.11.18 1. kolo | vs. Maya Tahan | 6-3, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.11.17 kval. | vs. Lara Salden | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
21.11.17 1. kolo | vs. Marlies Szupper | 4-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
19.11.16 Polufinale | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
18.11.16 Četvrtfinale | vs. Margarita Lazareva | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
17.11.16 2. kolo | vs. Kennedy Wicker | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
16.11.16 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
10.11.16 2. kolo | vs. Margarita Lazareva | 3-6, 6-4, 6-72 | detalj meča | |
08.11.16 1. kolo | vs. Donnaroza Gouvernante | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
04.11.16 Četvrtfinale | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.11.16 2. kolo | vs. Jaeda Daniel | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
01.11.16 1. kolo | vs. Nikki Luttikhuis | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Kashiwa - tvrda | ||||
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Carla Touly | 1-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Kofu - tvrda | ||||
28.03.16 1. kolo kval. | vs. Reina Takahashi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
17.02.16 1. kolo | vs. Helene Scholsen | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
10.02.16 1. kolo | vs. Ilze Hattingh | 4-6, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
Fed Cup - tvrda | ||||
03.02.16 Rubber 1 | vs. Ekaterine Gorgodze | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
16.11.15 1. kolo | vs. Louise-Mare Botes | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
16.11.15 2. kolo | vs. Huijie Li | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
16.11.15 Četvrtfinale | vs. Naomi Totka | 6-3, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
09.11.15 Četvrtfinale | vs. Gabriella Taylor | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
09.11.15 1. kolo | vs. Anne-Sophie Courteau | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
09.11.15 2. kolo | vs. Nelise Verster | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
02.11.15 Polufinale | vs. Lesedi Sheya Jacobs | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
02.11.15 Četvrtfinale | vs. Gabriella Taylor | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
02.11.15 1. kolo | vs. Dominique Wahl | 6-0, 6-1 | detalj meča |
Julyette Steur - Posljednji mečevi
W60+H La - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Olga Saez Larra | 6-4, 2-6, 10-12 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
30.06.20 1. kolo | vs. Carmen Schultheiss | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
19.06.20 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
16.06.20 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.02.20 Finale | vs. Jiangxue Han | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
16.02.20 Polufinale | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
16.02.20 Četvrtfinale | vs. Nina Stadler | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.02.20 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
14.02.20 1. kolo | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.02.20 Četvrtfinale | vs. Andreea Rosca | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.02.20 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
04.02.20 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
15.12.19 Finale | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.12.19 Polufinale | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Lexie Stevens | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Clarissa Gai | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
08.12.19 Finale | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.12.19 Polufinale | vs. Marina Yudanov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Marion Viertler | 7-5, 6-74, 6-2 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Mariya Poduraeva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Naples - zemlja | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 7-63, 7-63 | detalj meča | |
W25 Orlando - zemlja | ||||
15.11.19 Četvrtfinale | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 1-6 | detalj meča |