Kazakhstan
15.12.97, 26 Godina
15.12.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Karina Kalkenova vs. Julyette Steur - Međusobni mečevi
04.10.16 | 1. kolo | Julyette Steur | Karina Kalkenova | 6-2, 6-1 | detalj meča | Shymkent | zemlja |
Karina Kalkenova form & Julyette Steur form
Karina Kalkenova - Posljednji mečevi
W15 Shymkent - zemlja | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Amina Salibayeva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Adelina Baravi | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Andra Cristina Captan | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Lyubov Kostenko | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W80 Nur - tvrda | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ilona Kremen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
16.04.19 1. kolo kval. | vs. Polina Nazarchuk | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Nules - zemlja | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Castellon - zemlja | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Sant Cugat - zemlja | ||||
29.10.18 2. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
09.09.18 kval. | vs. Anastazja Rosnowska | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Markvartova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Almaty - tvrda | ||||
09.07.18 1. kolo | vs. Polina Nazarchuk | 6-1, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Milana Maslenkova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Narine Sargsyan | 0-3, - Karina Kalkenova - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Daria Solovyeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
01.11.17 1. kolo | vs. Nonna Kurginyan | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
25.09.17 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Olesya Nesterovich | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
28.08.17 kval. | vs. Oleksandra Piskun | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Alina Lazareva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Eva Alexandrova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Fergana - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Milena Amedieva | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Andijan - tvrda | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Ksenia Palkina | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
25.04.17 1. kolo | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Julyette Steur - Posljednji mečevi
W60+H La - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Olga Saez Larra | 6-4, 2-6, 10-12 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
30.06.20 1. kolo | vs. Carmen Schultheiss | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
19.06.20 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
16.06.20 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.02.20 Finale | vs. Jiangxue Han | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
16.02.20 Polufinale | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
16.02.20 Četvrtfinale | vs. Nina Stadler | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.02.20 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
14.02.20 1. kolo | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.02.20 Četvrtfinale | vs. Andreea Rosca | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.02.20 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
04.02.20 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
15.12.19 Finale | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.12.19 Polufinale | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Lexie Stevens | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Clarissa Gai | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
08.12.19 Finale | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.12.19 Polufinale | vs. Marina Yudanov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Marion Viertler | 7-5, 6-74, 6-2 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Mariya Poduraeva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Naples - zemlja | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 7-63, 7-63 | detalj meča | |
W25 Orlando - zemlja | ||||
15.11.19 Četvrtfinale | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 1-6 | detalj meča |