INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gabriela Nicole Tatarus vs. Julyette Steur - Međusobni mečevi
14.12.18 | Četvrtfinale | Julyette Steur | Gabriela Nicole Tatarus | 7-65, 7-5 | detalj meča | Cairo | zemlja |
Gabriela Nicole Tatarus form & Julyette Steur form
Gabriela Nicole Tatarus - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
25.02.20 kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Odile Maesfranckx | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 3-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Lara Escauriza | 3-6, 7-67, 10-5 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Andreea Rosca | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Alexandra Raluca Botin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 7-61, 0-6 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
23.07.19 kval. | vs. Alice Tubello | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Emily Meyer | 6-4, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
16.07.19 kval. | vs. Laura Svatikova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
12.07.19 Četvrtfinale | vs. Laura Schaeder | 7-68, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.07.19 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Ramona Matei | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Chanel Simmonds | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.04.19 1. kolo | vs. Lidya Yargovan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.19 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Francesca Bullani | 6-3, 4-6, 8-10 | detalj meča |
Julyette Steur - Posljednji mečevi
W60+H La - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Olga Saez Larra | 6-4, 2-6, 10-12 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
30.06.20 1. kolo | vs. Carmen Schultheiss | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
19.06.20 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
16.06.20 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.02.20 Finale | vs. Jiangxue Han | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
16.02.20 Polufinale | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
16.02.20 Četvrtfinale | vs. Nina Stadler | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.02.20 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
14.02.20 1. kolo | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.02.20 Četvrtfinale | vs. Andreea Rosca | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.02.20 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
04.02.20 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
15.12.19 Finale | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.12.19 Polufinale | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Lexie Stevens | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Clarissa Gai | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
08.12.19 Finale | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.12.19 Polufinale | vs. Marina Yudanov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Marion Viertler | 7-5, 6-74, 6-2 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Mariya Poduraeva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Naples - zemlja | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 7-63, 7-63 | detalj meča | |
W25 Orlando - zemlja | ||||
15.11.19 Četvrtfinale | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 1-6 | detalj meča |