Belgium
18.05.98, 25 Godina
18.05.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Juliette Bastin vs. Anouk Koevermans - Međusobni mečevi
26.08.18 | 2. kolo kval. | Juliette Bastin | Anouk Koevermans | 6-2, 6-2 | detalj meča | Haren | zemlja |
Juliette Bastin form & Anouk Koevermans form
Juliette Bastin - Posljednji mečevi
Haren - zemlja | ||||
27.08.18 kval. | vs. Annick Melgers | 6-2, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Anouk Koevermans | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Julie Gervais | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Koksijde - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Brussels - zemlja | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Knokke - zemlja | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Margaux Maquet | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Shelby Prince | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Giuseppina Miccio | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
Le Havre - zemlja | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Franziska Kommer | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Zoi Meers | 2-4, Zoi Meers - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Viktoriia Kalinina | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
30.10.17 kval. | vs. Julia Helbet | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Middelkerke - zemlja | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Axana Mareen | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.08.17 kval. | vs. Juliana Valero | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Maja Issler | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Margaux Maquet | 6-3, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
21.08.17 1. kolo | vs. Margaux Bovy | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Jamie Jillissen | 7-61, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Koksijde - zemlja | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Nina Kruijer | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Dublin - tepih | ||||
25.07.17 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.07.17 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.07.17 1. kolo | vs. Ruth Copas | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.07.17 1. kolo | vs. Ruth Copas | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.07.17 kval. | vs. Laura Fitzgerald | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.07.17 kval. | vs. Laura Fitzgerald | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Brussels - zemlja | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
20.02.17 2. kolo kval. | vs. Viktoriya Petrenko | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-2, 7-5 | detalj meča |
Anouk Koevermans - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Deborah Chiesa | 6-3, 6-72, 4-10 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 1-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 7-610 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
12.02.24 kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 5-7, 6-0, 7-5 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Madhurima Sawant | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Lena Papadakis | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Misaki Matsuda | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Anja Stankovic | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Stephanie Wagner | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Elena Malygina | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 7-63, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Marelie Raath | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
09.10.23 kval. | vs. Eden Silva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Giannini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
03.09.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 5-7, 2-6 | detalj meča |