Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Japan
29.08.93, 30 Godina
28592 $
29.08.93, 30 Godina
28592 $
Julia Lohoff vs. Haine Ogata - Međusobni mečevi
24.03.18 | 1. kolo kval. | Julia Lohoff | Haine Ogata | 6-1, 6-1 | detalj meča | Kofu | tvrda |
Julia Lohoff form & Haine Ogata form
Julia Lohoff - Posljednji mečevi
W60 Monastir - tvrda | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.10.22 kval. | vs. Madlena Orlova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Chicago - tvrda | ||||
25.09.21 1. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Ostrava - dvorana | ||||
18.09.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Alexandrova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Saint-Malo - zemlja | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Amandine Hesse | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Grenoble - dvorana | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W100+H Dubai - tvrda | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W80 Cagnes - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Laura Schaeder | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
30.06.20 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-5, 1-0, Tea Lukic - odustajanje | detalj meča | |
19.06.20 1. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Samantha Murray | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Morgan Cross | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W25 Glasgow - dvorana | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 6-4, 5-7, 9-11 | detalj meča | |
W25 St. - dvorana | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Vitalia Diatchenko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.19 kval. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 6-2, 14-12 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
14.10.19 kval. | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Gemma Lairon Navarro | 2-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Ines Murta | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 5-7, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
16.09.19 kval. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-0, 4-10 | detalj meča | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Steffi Carruthers | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Karolina Kubanova | 6-0, 6-76, 1-6 | detalj meča | |
10.09.19 kval. | vs. Veronika Erjavec | 7-61, 7-62 | detalj meča |
Haine Ogata - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yanni Liu | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Xiaowei Li | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Riko Kikawada | 3-4, Riko Kikawada - odustajanje | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Riko Kikawada | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Wellington - tvrda | ||||
14.12.23 Četvrtfinale | vs. Mao Mushika | 5-7, 6-71 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Monique Barry | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Sahra Dennehy | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Natalija Senic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Yukina Saigo | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Oka Kurotaki | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Na Hyun Kang | 6-4, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Himari Sato | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
01.08.23 kval. | vs. Soo Ha Jang | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Miyu Nakashima | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
25.07.23 1. kolo | vs. Haram Kim | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kawaguchi - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Honori Koyama | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 3-2, Ayaka Ozeki - odustajanje | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Yuka Matsumoto | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Osaka - tvrda | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Yuno Kitahara | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
W25 Osaka - tvrda | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Singapore - tvrda | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Kofu - tvrda | ||||
28.03.23 2. kolo kval. | vs. Naho Sato | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Akari Inoue | 6-4, 6-0 | detalj meča |