Turkey
15.01.02, 22 Godina
15.01.02, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Zeynep Sena Sarioglan vs. Julia Stamatova - Međusobni mečevi
30.05.18 | 1. kolo | Julia Stamatova | Zeynep Sena Sarioglan | 6-2, 6-1 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Zeynep Sena Sarioglan form & Julia Stamatova form
Zeynep Sena Sarioglan - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.11.19 kval. | vs. Viktoriya Petrenko | 3-6, 0-3, - Zeynep Sena Sarioglan - odustajanje | detalj meča | |
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Olga Evstigneeva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.10.19 kval. | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Ivonne Juric | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.10.19 kval. | vs. Julia Mikulski | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Anastasia Dimitrijevic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Julita Saner | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Nika Shytkouskaya | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
18.06.19 kval. | vs. Martina Kudelova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.05.19 kval. | vs. Liz Keller | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
16.11.18 Četvrtfinale | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.11.18 2. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.11.18 1. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.11.18 kval. | vs. Laure Line Glaude | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Pamela Wu | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Oona Orpana | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Cemre Anil | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-5, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Yulia Kulikova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.06.18 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 7-5, 3-0, Petia Arshinkova - odustajanje | detalj meča |
Julia Stamatova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - odustajanje | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
23.01.24 kval. | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
16.01.24 kval. | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
20.11.23 kval. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
12.10.23 Četvrtfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
08.10.23 Finale | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Ksenia Laskutova | 7-62, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-0, Tamara Curovic - odustajanje | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Nina Vargova | 6-78, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 0-6, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 4-6, 7-10 | detalj meča |