France
24.09.97, 26 Godina
17386 $
24.09.97, 26 Godina
17386 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Vinciane Remy vs. Julia Stamatova - Međusobni mečevi
22.03.19 | 1. kolo | Julia Stamatova | Vinciane Remy | 6-1, 6-2 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
Vinciane Remy form & Julia Stamatova form
Vinciane Remy - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
14.01.20 kval. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.12.19 1. kolo | vs. Tea Lukic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.12.19 kval. | vs. Tea Lukic | 4-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Marine Partaud | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.11.19 kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Iervolino | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Nikola Tomanova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 1-1, Tamara Curovic - odustajanje | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Natalia Orlova | 7-65, 6-0 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Marbella - zemlja | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Stella Wiesemann | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.06.19 kval. | vs. Marie Temin | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25+H Montpellier - zemlja | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 6-4, 2-6, 12-10 | detalj meča | |
17.06.19 kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W80 Cagnes - zemlja | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Irina Ramialison | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Ines Murta | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Irys Ekani | 6-78, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
22.03.19 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Asya Colombo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.03.19 kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
08.03.19 Četvrtfinale | vs. Rosa Vicens Mas | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
07.03.19 2. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
06.03.19 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
13.02.19 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
13.02.19 kval. | vs. Iva Zelic | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Julia Stamatova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Gozde Turhan | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Alisa Baranovska | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Bianca Bulat | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - odustajanje | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
23.01.24 kval. | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
16.01.24 kval. | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
20.11.23 kval. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
12.10.23 Četvrtfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
08.10.23 Finale | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Ksenia Laskutova | 7-62, 1-6, 7-5 | detalj meča |