MEČ
05.10.17 | 2. kolo | Julia Stamatova | Elina Vikhryanova | 6-0, 6-2 | Sozopol | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Julia Stamatova | Elina Vikhryanova | |
1. servis % | 25/34 (74%) | 29/43 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/25 (88%) | 13/29 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/9 (78%) | 5/14 (36%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/43 (58%) | 5/34 (15%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/77 (70%) | 23/77 (30%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 4 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
10.12.96, 27 Godina
10.12.96, 27 Godina
Julia Stamatova vs. Elina Vikhryanova - Međusobni mečevi
02.11.17 | 2. kolo | Julia Stamatova | Elina Vikhryanova | 6-2, 6-2 | detalj meča | Antalya | zemlja |
05.10.17 | 2. kolo | Julia Stamatova | Elina Vikhryanova | 6-0, 6-2 | detalj meča | Sozopol | tvrda |
Julia Stamatova form & Elina Vikhryanova form
Julia Stamatova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - odustajanje | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
23.01.24 kval. | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
16.01.24 kval. | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
20.11.23 kval. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
12.10.23 Četvrtfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
08.10.23 Finale | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Ksenia Laskutova | 7-62, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-0, Tamara Curovic - odustajanje | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Nina Vargova | 6-78, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 0-6, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 4-6, 7-10 | detalj meča |
Elina Vikhryanova - Posljednji mečevi
W15 Les - tvrda | ||||
22.07.19 kval. | vs. Lois Boisson | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Torino - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
03.12.18 1. kolo | vs. Lou Adler | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
28.11.18 2. kolo | vs. Miriana Tona | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.11.18 1. kolo | vs. Christina Shakovets | 6-1, 3-0, Christina Shakovets - odustajanje | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Veronica Napolitano | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
02.11.18 Četvrtfinale | vs. Angelina Zhuravleva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
01.11.18 2. kolo | vs. Anette Munozova | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
31.10.18 1. kolo | vs. Andrina Peer | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Alise Cernecka | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 1-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Annick Melgers | 6-1, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Natasha Piludu | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
13.09.18 2. kolo | vs. Anna Ureke | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
12.09.18 1. kolo | vs. Nermeen Shawky | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Silvia Njiric | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Anette Munozova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Tampere - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo | vs. Adelina Baravi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
12.07.18 2. kolo | vs. Ioana Gaspar | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
11.07.18 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 7-62, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
19.12.17 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
21.11.17 1. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.11.17 kval. | vs. Anastasiya Shleptsova | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Kuzminas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Nonna Kurginyan | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Gurianova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
06.11.17 kval. | vs. Camille Cheli | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
02.11.17 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | detalj meča |