MEČ
07.09.15 | 1. kolo kval. | Julia Stamatova | Dessislava Zlateva | 6-1, 6-2 | Sofia | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Bulgaria
15.04.97, 26 Godina
15.04.97, 26 Godina
Julia Stamatova vs. Dessislava Zlateva - Međusobni mečevi
07.09.15 | 1. kolo kval. | Julia Stamatova | Dessislava Zlateva | 6-1, 6-2 | detalj meča | Sofia | zemlja |
Julia Stamatova form & Dessislava Zlateva form
Julia Stamatova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - odustajanje | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
23.01.24 kval. | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
16.01.24 kval. | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
20.11.23 kval. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
12.10.23 Četvrtfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
08.10.23 Finale | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Ksenia Laskutova | 7-62, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-0, Tamara Curovic - odustajanje | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Nina Vargova | 6-78, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 0-6, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 4-6, 7-10 | detalj meča |
Dessislava Zlateva - Posljednji mečevi
Albena - zemlja | ||||
12.10.15 kval. | vs. Maryna Kolb | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
21.09.15 kval. | vs. Anna Makhorkina | 6-4, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Hristina Dyankova | 6-1, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Sofia - zemlja | ||||
07.09.15 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Plovdiv - zemlja | ||||
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Nevena Georgieva | 6-0, 7-63 | detalj meča | |
03.08.15 kval. | vs. Karolayne Da Rosa | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
03.08.15 1. kolo | vs. Margot Yerolymos | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Breda - zemlja | ||||
23.06.14 1. kolo kval. | vs. Catherine Chantraine | Catherine Chantraine - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
23.06.14 kval. | vs. Jainy Scheepens | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
23.06.14 2. kolo kval. | vs. Erika Vogelsang | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Burgas - zemlja | ||||
14.10.13 1. kolo | vs. Camelia-Elena Hristea | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.10.13 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Ruse - zemlja | ||||
07.10.13 1. kolo | vs. Michaela Boev | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Albena - zemlja | ||||
30.09.13 1. kolo | vs. Elena Jetcheva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.09.13 kval. | vs. Alisa Martinov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
30.09.13 2. kolo | vs. Diana Sumova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
30.09.13 Polufinale | vs. Vivian Zlatanova | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
30.09.13 Četvrtfinale | vs. Dalia Zafirova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
30.09.13 1. kolo kval. | vs. Yana Goranova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
23.09.13 1. kolo | vs. Huliya Esen | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Dobrich - zemlja | ||||
16.09.13 2. kolo kval. | vs. Huliya Esen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
18.03.13 1. kolo kval. | vs. Vivian Zlatanova | 2-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
11.03.13 2. kolo kval. | vs. Evgeniya Svintsova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
11.03.13 kval. | vs. Brenda Njuki | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.03.13 1. kolo kval. | vs. Jovana Petrovic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
11.03.13 1. kolo | vs. Martina Kubicikova | 4-6, 1-6 | detalj meča |