Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
20.11.01, 22 Godina
20.11.01, 22 Godina
Julia Payola vs. Paula Ortega Redondo - Međusobni mečevi
05.02.18 | kval. | Julia Payola | Paula Ortega Redondo | 6-0, 6-2 | detalj meča | Manacor | zemlja |
Julia Payola form & Paula Ortega Redondo form
Julia Payola - Posljednji mečevi
W80+H Les - tvrda | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
17.10.21 2. kolo kval. | vs. Andreea Rosca | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
05.10.21 kval. | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Lisbon - zemlja | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Valencia - zemlja | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Las - zemlja | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Las - zemlja | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
03.11.20 1. kolo | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Platja - zemlja | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Celia Belle Mohr | 3-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
W25 Cherbourg - dvorana | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Ana Konjuh | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
28.09.20 2. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Porto - tvrda | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
23.09.20 1. kolo | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25+H Figueira - tvrda | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.09.20 kval. | vs. Mallaurie Noel | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-75, 6-4, 10-1 | detalj meča | |
W25 Montemor - tvrda | ||||
02.09.20 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
23.07.20 1. kolo | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
22.07.20 1. kolo | vs. Marta Custic | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.02.20 Četvrtfinale | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.02.20 2. kolo | vs. Lena Ruppert | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W60 Andrezieux - dvorana | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 7-65, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Claudia Coppola | 6-0, 7-62 | detalj meča | |
18.11.19 kval. | vs. Alina Shcherbinina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 St. - dvorana | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 3-6, 1-6 | detalj meča |
Paula Ortega Redondo - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 3-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 1-6, 12-14 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Patricija Paukstyte | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.12.23 kval. | vs. Lucia Ros Parres | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Tian Jialin | 2-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Audrey Dabomve | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Carina Syrtveit | 6-4, 1-6, 2-10 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Angela Zambelli Caral | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carla Fity | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Alice Marietti | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 2-6, 6-4, 10-12 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Rachele Elisa Zingale | 3-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Amira Bargaoui | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Viola Turini | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Valladolid - tvrda | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Carlota Corte | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Antonia Aragosa | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Julia Zlateva | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W100 Madrid - zemlja | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Louisa Chirico | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 7-5, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
W25+H Tossa - tepih | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-75, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Anna Marie Weissheim | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 4-6, 1-6 | detalj meča |