INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Julia Payola vs. Ingrid Vojcinakova - Međusobni mečevi
05.08.18 | 1. kolo kval. | Julia Payola | Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-2 | detalj meča | Sezze | zemlja |
Julia Payola form & Ingrid Vojcinakova form
Julia Payola - Posljednji mečevi
W80+H Les - tvrda | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
17.10.21 2. kolo kval. | vs. Andreea Rosca | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
05.10.21 kval. | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Lisbon - zemlja | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Valencia - zemlja | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Las - zemlja | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Las - zemlja | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
03.11.20 1. kolo | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Platja - zemlja | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Celia Belle Mohr | 3-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
W25 Cherbourg - dvorana | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Ana Konjuh | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
28.09.20 2. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Porto - tvrda | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
23.09.20 1. kolo | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25+H Figueira - tvrda | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.09.20 kval. | vs. Mallaurie Noel | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-75, 6-4, 10-1 | detalj meča | |
W25 Montemor - tvrda | ||||
02.09.20 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
23.07.20 1. kolo | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
22.07.20 1. kolo | vs. Marta Custic | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.02.20 Četvrtfinale | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.02.20 2. kolo | vs. Lena Ruppert | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W60 Andrezieux - dvorana | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 7-65, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Claudia Coppola | 6-0, 7-62 | detalj meča | |
18.11.19 kval. | vs. Alina Shcherbinina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 St. - dvorana | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 3-6, 1-6 | detalj meča |
Ingrid Vojcinakova - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Masha Lazarenko | 1-6, 7-65, 6-10 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Xiaowei Li | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
26.02.24 kval. | vs. Ruirui Zou | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Fang An Lin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kanako Osafune | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Meiqi Guo | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.01.24 kval. | vs. Francesca Covi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Florence Fedeli | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 4-6, 7-62, 6-3 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
02.10.23 kval. | vs. Mila Masic | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Kasandra Leoni Djekic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Karine Sarkisova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Anja Petkovic | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Polina Leykina | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Madison Frahn | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 0-6, 1-6 | detalj meča |