MEČ
29.08.18 | 1. kolo | Julia Payola | Arlinda Rushiti | 6-4, 3-6, 6-4 | Haren | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Julia Payola | Arlinda Rushiti | |
1. servis % | 51/91 (56%) | 43/94 (46%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/51 (47%) | 24/43 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/40 (43%) | 19/51 (37%) |
Osvojene break-lopte | 9/16 (56%) | 8/12 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 51/94 (54%) | 50/91 (55%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 92/185 (50%) | 93/185 (50%) |
Dvostruke pogreške | 9 | 5 |
Asovi | 2 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Payola | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Julia Payola | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Payola | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Payola | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Julia Payola | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Julia Payola | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Julia Payola | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Julia Payola | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Julia Payola | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-5 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Julia Payola | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Julia Payola | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Payola | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Julia Payola | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Julia Payola | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Julia Payola vs. Arlinda Rushiti - Međusobni mečevi
29.08.18 | 1. kolo | Julia Payola | Arlinda Rushiti | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | Haren | zemlja |
14.03.16 | 1. kolo kval. | Julia Payola | Arlinda Rushiti | 6-0, 6-2 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
Julia Payola form & Arlinda Rushiti form
Julia Payola - Posljednji mečevi
W80+H Les - tvrda | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
17.10.21 2. kolo kval. | vs. Andreea Rosca | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
05.10.21 kval. | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Lisbon - zemlja | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Valencia - zemlja | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Las - zemlja | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Las - zemlja | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
03.11.20 1. kolo | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Platja - zemlja | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Celia Belle Mohr | 3-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
W25 Cherbourg - dvorana | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Ana Konjuh | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
28.09.20 2. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Porto - tvrda | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
23.09.20 1. kolo | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25+H Figueira - tvrda | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.09.20 kval. | vs. Mallaurie Noel | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-75, 6-4, 10-1 | detalj meča | |
W25 Montemor - tvrda | ||||
02.09.20 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
23.07.20 1. kolo | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
22.07.20 1. kolo | vs. Marta Custic | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.02.20 Četvrtfinale | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.02.20 2. kolo | vs. Lena Ruppert | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W60 Andrezieux - dvorana | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 7-65, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Claudia Coppola | 6-0, 7-62 | detalj meča | |
18.11.19 kval. | vs. Alina Shcherbinina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 St. - dvorana | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 3-6, 1-6 | detalj meča |
Arlinda Rushiti - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - odustajanje | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
30.08.23 kval. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
11.07.23 kval. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Guimaraes - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Setubal - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 2-6, 3-6 | detalj meča |