Slovenia
23.07.99, 24 Godina
23.07.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Zaklin Bokan vs. Julia Oczachowska - Međusobni mečevi
16.10.17 | 2. kolo kval. | Julia Oczachowska | Zaklin Bokan | 6-0, 6-1 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Zaklin Bokan form & Julia Oczachowska form
Zaklin Bokan - Posljednji mečevi
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Francesca Jones | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Mira Antonitsch | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
08.10.18 1. kolo kval. | vs. Arina Kuznetsova | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Caslano - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Melody Hefti | 3-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Christina Rosca | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
25.06.18 kval. | vs. Marie Mettraux | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Ximena Kompalka | 6-4, 2-6, 7-64 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
18.06.18 1. kolo kval. | vs. Dalila Said | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Jessica Bertoldo | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Agnes Gustafsson | 4-5, - Zaklin Bokan - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Ida Ferding | 6-70, - Zaklin Bokan - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
20.12.17 1. kolo | vs. Daria Mishina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Darya Mukhina | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
27.11.17 kval. | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Hasret Arslan | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Aliye Hasirci | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Julia Oczachowska | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Karolina Tilander | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Tanja Grzan | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Pia Cuk | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Chunxi Xin | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Anais Kikuchi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
14.06.16 1. kolo | vs. Mila Masic | 4-6, 0-6 | detalj meča |
Julia Oczachowska - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 6-77 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Grodzisk - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
18.08.20 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.08.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Katarzyna Wysoczanska | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
07.07.20 1. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Petra Horakova (CZE) | 2-5, - Julia Oczachowska - odustajanje | detalj meča | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Petra Horakova | 2-5, - Julia Oczachowska - odustajanje | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
26.11.19 kval. | vs. Maria Daniels Sierra | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 5-7, 11-9 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Anita Wagner | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Gabriella Mujan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Nilda Ikizoglu | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
28.09.19 Polufinale | vs. Maria Timofeeva | 7-65, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Nika Shytkouskaya | 6-3, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
26.09.19 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Arabella Koller | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Warsaw - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Maryna Chernyshova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Bytom - zemlja | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 2-6, 0-6 | detalj meča |