INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gaia Squarcialupi vs. Julia Oczachowska - Međusobni mečevi
21.08.17 | 2. kolo kval. | Julia Oczachowska | Gaia Squarcialupi | 6-3, 7-64 | detalj meča | Mragowo | zemlja |
Gaia Squarcialupi form & Julia Oczachowska form
Gaia Squarcialupi - Posljednji mečevi
W35 Hammamet - zemlja | ||||
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Iliia Dashkevich | 6-3, 6-74, 9-11 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
03.04.24 1. kolo | vs. Gina Feistel | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
01.04.24 kval. | vs. Hao Liang | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Margherita Marcon | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 4-6, 7-69, 2-6 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.12.23 kval. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Farah Fernandez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
11.12.23 kval. | vs. Shana Martin Mao | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Marion Viertler | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 2-6, 6-3, 12-10 | detalj meča | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Monika Wojcik | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Defne Aslanbas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-0, 2-1, Dia Evtimova - odustajanje | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Manca Pislak | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Anna Lena Ebster | 6-4, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Bozinovska | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Fiano - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-74, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča |
Julia Oczachowska - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 6-77 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Grodzisk - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
18.08.20 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.08.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Katarzyna Wysoczanska | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
07.07.20 1. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Petra Horakova (CZE) | 2-5, - Julia Oczachowska - odustajanje | detalj meča | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Petra Horakova | 2-5, - Julia Oczachowska - odustajanje | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
26.11.19 kval. | vs. Maria Daniels Sierra | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 5-7, 11-9 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Anita Wagner | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Gabriella Mujan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Nilda Ikizoglu | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
28.09.19 Polufinale | vs. Maria Timofeeva | 7-65, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
26.09.19 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Nika Shytkouskaya | 6-3, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Arabella Koller | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Warsaw - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Maryna Chernyshova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Bytom - zemlja | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 2-6, 0-6 | detalj meča |