MEČ
19.06.17 | 2. kolo kval. | Julia Oczachowska | Aleksandra Vostrikova | 6-2, 6-1 | Warsaw | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Julia Oczachowska vs. Aleksandra Vostrikova - Međusobni mečevi
19.06.17 | 2. kolo kval. | Julia Oczachowska | Aleksandra Vostrikova | 6-2, 6-1 | detalj meča | Warsaw | zemlja |
Julia Oczachowska form & Aleksandra Vostrikova form
Julia Oczachowska - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 6-77 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Grodzisk - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
18.08.20 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.08.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Katarzyna Wysoczanska | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
07.07.20 1. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Petra Horakova | 2-5, - Julia Oczachowska - odustajanje | detalj meča | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Petra Horakova (CZE) | 2-5, - Julia Oczachowska - odustajanje | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
26.11.19 kval. | vs. Maria Daniels Sierra | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 5-7, 11-9 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Anita Wagner | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Gabriella Mujan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Nilda Ikizoglu | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
28.09.19 Polufinale | vs. Maria Timofeeva | 7-65, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
26.09.19 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Nika Shytkouskaya | 6-3, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Arabella Koller | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Warsaw - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Maryna Chernyshova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Bytom - zemlja | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 2-6, 0-6 | detalj meča |
Aleksandra Vostrikova - Posljednji mečevi
Saint Petersburg - dvorana | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
31.08.17 Četvrtfinale | vs. Maia Lumsden | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
30.08.17 2. kolo | vs. Giorgie Jones | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
28.08.17 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
11.08.17 Četvrtfinale | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
10.08.17 2. kolo | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-0, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
09.08.17 1. kolo | vs. Karine Sarkisova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Savitaipale - zemlja | ||||
03.08.17 1. kolo | vs. Grace Leake | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
03.08.17 2. kolo | vs. Amelie Intert | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
24.07.17 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Julia Oczachowska | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
15.06.17 Četvrtfinale | vs. Margarita Skryabina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.06.17 2. kolo | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
13.06.17 1. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
05.06.17 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Koklina | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.04.17 kval. | vs. Karine Sarkisova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
06.04.17 2. kolo | vs. Daiana Negreanu | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.04.17 1. kolo | vs. Angelique Svinos | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
28.03.17 1. kolo | vs. Olga Puchkova | 7-5, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Ella Taylor | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.03.17 kval. | vs. Anna Ukolova | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
Helsinki - dvorana | ||||
16.11.16 2. kolo | vs. Valeriya Urzhumova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
14.11.16 1. kolo | vs. Katharina Gerlach | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Vesna Dolonc | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
01.11.16 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
05.10.16 2. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
04.10.16 1. kolo | vs. Vera Sakalouskaya | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
30.09.16 Polufinale | vs. Gozal Ainitdinova | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
29.09.16 Četvrtfinale | vs. Julyette Steur | 6-3, 6-3 | detalj meča |