MEČ
23.01.20 | 1. kolo | Julia Lovqvist | Laura Schaeder | 6-2, 6-4 | W15 Manacor | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Julia Lovqvist | Laura Schaeder | |
1. servis % | 26/48 (54%) | 38/53 (72%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/26 (62%) | 17/38 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/22 (55%) | 7/15 (47%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 3/3 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/53 (55%) | 20/48 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/101 (56%) | 44/101 (44%) |
Dvostruke pogreške | ||
Asovi |
STATISTIKE MEČA
Sweden
06.03.03, 21 Godina
06.03.03, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Julia Lovqvist vs. Laura Schaeder - Međusobni mečevi
23.01.20 | 1. kolo | Julia Lovqvist | Laura Schaeder | 6-2, 6-4 | detalj meča | W15 Manacor | tvrda |
Julia Lovqvist form & Laura Schaeder form
Julia Lovqvist - Posljednji mečevi
W40 Ystad - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bastad - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Julita Saner | 3-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Cecilie Wiche | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W15 Varberg - zemlja | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Olivia Gram | 1-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-2, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
24.04.23 kval. | vs. Ilaria Sposetti | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Izabella Ragus | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 7-5, 3-6, 10-12 | detalj meča | |
W15 Gurugram - tvrda | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.02.23 kval. | vs. Shachf Lieberman | 7-5, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Yashika Venu | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Jhajjar - zemlja | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Humera Baharmus | 4-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
15.02.23 1. kolo | vs. Vanshika Choudhary | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.02.23 kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Yashika Venu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Jhajjar - zemlja | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.02.23 1. kolo | vs. Yubarani Banerjee | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
07.02.23 kval. | vs. Janani Ramesh | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Komal Nagare | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-0, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Alina Tsyurpalevych | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
02.11.22 1. kolo | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.11.22 kval. | vs. Madelief Hageman | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Anna Sofia Haseth | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Laura Schaeder - Posljednji mečevi
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.22 kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.20 Četvrtfinale | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
30.10.20 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.10.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
09.09.20 kval. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
24.08.20 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.07.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.06.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.12.19 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.12.19 Finale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.12.19 Polufinale | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
03.12.19 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
19.11.19 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | detalj meča | |
18.11.19 kval. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | detalj meča |