MEČ
15.04.19 | 1. kolo kval. | Julia Keranovic | Adesuwa Osabuohien | 6-3, 3-6, 10-8 | W15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Sweden
23.01.98, 26 Godina
23.01.98, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
USA
24.10.94, 29 Godina
24.10.94, 29 Godina
Julia Keranovic vs. Adesuwa Osabuohien - Međusobni mečevi
22.04.19 | 1. kolo kval. | Adesuwa Osabuohien | Julia Keranovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
15.04.19 | 1. kolo kval. | Julia Keranovic | Adesuwa Osabuohien | 6-3, 3-6, 10-8 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
Julia Keranovic form & Adesuwa Osabuohien form
Julia Keranovic - Posljednji mečevi
W15 Gurugram - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Srinidhi Sridhar | 6-1, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
W15 Jhajjar - zemlja | ||||
14.02.23 kval. | vs. Arthi Muniyan | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W15 Jhajjar - zemlja | ||||
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Sahira Singh | 7-5, 5-7, 11-13 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
28.11.22 kval. | vs. Sol Rabin | 6-74, 7-63, 5-10 | detalj meča | |
27.11.22 2. kolo kval. | vs. Delfina Yanez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Mar - zemlja | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Gabriela Pimentel | 5-7, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Chiara Kamenska | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Patricia Grigoras | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Garcia Miralles Rebeca | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
30.10.22 2. kolo kval. | vs. Carlota Garcia Alonso | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Ena Koike | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Love-Star Alexis | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Norrkoping - zemlja | ||||
23.08.22 kval. | vs. Anastasia Pettersson | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Danderyd - zemlja | ||||
09.08.22 kval. | vs. Fanny Norin | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Sonja Wedenski | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Frederiksberg - zemlja | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Inge Vijsma | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Veronika Zarovna | 6-70, 5-7 | detalj meča | |
W25 Ystad - zemlja | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
07.06.22 kval. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-3, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | Noa Krznaric - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W25 Varberg - zemlja | ||||
09.05.22 kval. | vs. Anet Angelika Koskel | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
09.05.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Danielsson | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bastad - zemlja | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Tilda Hessleryd | 6-0, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 2-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Helsingborg - dvorana | ||||
09.11.21 kval. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 6-74 | detalj meča |
Adesuwa Osabuohien - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Pauline Payet | 2-6, - Adesuwa Osabuohien - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Isha Budwal | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 6-4, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 6-4, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
W75 Rome - dvorana | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Ava Markham | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Carolyn Ansari | 6-75, 6-76 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.12.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-75, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
20.12.23 kval. | vs. Isabella Wong | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Summer Yardley | 6-2, 6-73, 10-8 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Fernandez Figueras | 6-2, 2-6, 14-12 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlota Corte | 3-6, 6-4, 12-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Carson Branstine | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Olivia Carneiro | 1-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 6-2, 12-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Eva Marie Desvignes | 7-5, 6-74, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.10.23 kval. | vs. Beverley Nyangon | 6-2, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Daria Domova | 7-60, 6-0 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Honami Sodeyama | 4-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Luisa Hrda | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Soro | 6-1, 6-1 | detalj meča |