Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Moldavija
31.05.88, 35 Godina
14065 $
31.05.88, 35 Godina
14065 $
Ioana Zvonaru vs. Julia Helbet - Međusobni mečevi
17.12.18 | 2. kolo kval. | Julia Helbet | Ioana Zvonaru | 6-73, 6-4, 7-61 | detalj meča | Antalya | tvrda |
Ioana Zvonaru form & Julia Helbet form
Ioana Zvonaru - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
30.03.24 Polufinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 3-1, Karola Patricia Bejenaru - odustajanje | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Holly Hutchinson | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Domova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Caterina Odorizzi | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Hina Inoue | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Angelica Raggi | 7-65, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Anri Nagata | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.12.23 kval. | vs. Akiko Omae | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-1, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Milana Zhabrailova | 6-75, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Ana Candiotto | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Julia Adams | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.10.23 Finale | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Rositsa Dencheva | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča |
Julia Helbet - Posljednji mečevi
W15 Telavi - zemlja | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
13.10.19 kval. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 6-1, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
08.10.19 kval. | vs. Iveta Daujotaite | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
26.08.19 kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
20.12.18 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
18.12.18 kval. | vs. Anastasia Reimchen | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
17.12.18 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-73, 6-4, 7-61 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Andrea Feodorov | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Alexandra Perper | 0-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
25.09.18 1. kolo | vs. Viktoria Surova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Nicole Nadel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.08.18 1. kolo | vs. Brittany Collens | 4-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
20.08.18 kval. | vs. Iulia Maria Farcas | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Sofia Dmitrieva | 7-5, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
20.03.18 kval. | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Maria Oreshkina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
13.03.18 kval. | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Klara Silka | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
20.12.17 1. kolo | vs. Ivana Topcic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
13.12.17 1. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Andrieieva | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Daniela Vukovic | 3-6, 1-6 | detalj meča |