MEČ
19.08.20 | 1. kolo | Jule Niemeier | Charlotte Klasen | 7-5, 7-64 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Charlotte Klasen | |
0-0, 30-0 | ||
Jule Niemeier | 1-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Charlotte Klasen | |
0-0 | ||
Jule Niemeier | 1-2 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30, A-40 | ||
2-2 | Charlotte Klasen | |
0-0, 30-0, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Jule Niemeier | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Charlotte Klasen | |
0-0, 0-30 | ||
Jule Niemeier | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
4-4 | Charlotte Klasen | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-A | ||
Jule Niemeier | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30 | ||
5-5 | Charlotte Klasen | |
0-0, 15-15, 30-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Jule Niemeier | 6-5 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Charlotte Klasen | |
0-0 | ||
Jule Niemeier | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
2-0 | Charlotte Klasen | |
0-0 | ||
Jule Niemeier | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
3-1 | Charlotte Klasen | |
0-0 | ||
Jule Niemeier | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
4-2 | Charlotte Klasen | |
0-0 | ||
Jule Niemeier | 4-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Charlotte Klasen | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-A | ||
Jule Niemeier | 5-4 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP], A-40, 40-40 | ||
5-5 | Charlotte Klasen | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Jule Niemeier | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
(0) | Charlotte Klasen | |
0-0, 1-1, 2-1, 3-2 | ||
Jule Niemeier | (1) | |
0-0, 1-1, 2-1, 3-2 | ||
(2) | Charlotte Klasen | |
0-0, 1-1, 2-1, 3-2 | ||
Jule Niemeier | (3) | |
0-0, 1-1, 2-1, 3-2 | ||
(4) | Charlotte Klasen | |
0-0, 1-1, 2-1, 3-2 | ||
7-64 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jule Niemeier vs. Charlotte Klasen - Međusobni mečevi
19.08.20 | 1. kolo | Jule Niemeier | Charlotte Klasen | 7-5, 7-64 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Jule Niemeier form & Charlotte Klasen form
Jule Niemeier - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Tamara Zidansek | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
18.03.24 kval. | vs. Storm Hunter | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 7-65, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Jessica Pegula | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
25.02.24 kval. | vs. Claire Liu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Natalija Stevanovic | 7-65, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Caty McNally | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
15.02.24 Četvrtfinale | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.02.24 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
11.02.24 Finale | vs. Rebecca Marino | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Whitney Osuigwe | 6-4, 5-7, 7-62 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Carol Zhao | 7-66, 6-74, 6-2 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Hanna Chang | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Renata Zarazua | 4-6, 7-5, 6-79 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-74, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
31.12.23 kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Clara Burel | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
02.11.23 Četvrtfinale | vs. Lea Boskovic | 1-6, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
01.11.23 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 1-6, 6-3, Martyna Kubka - odustajanje | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 3-6, 1-6 | detalj meča |
Charlotte Klasen - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Noemi Hemmerich | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Andreea Ghitescu | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Elizabeth Halbauer | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-0, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 7-67, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
19.08.20 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
18.08.20 1. kolo | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.08.20 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.08.20 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 7-5, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
13.08.20 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
12.08.20 1. kolo | vs. Julia Victoria Rennert | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
11.08.20 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 2-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
10.08.20 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.08.20 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 0-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
03.08.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
31.07.20 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
28.07.20 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Amiens - zemlja | ||||
07.03.16 1. kolo kval. | vs. Kristina Baran | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Altenkirchen - tepih | ||||
15.02.16 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Sunderland - dvorana | ||||
08.02.16 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Glasgow - dvorana | ||||
04.02.16 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.02.16 1. kolo | vs. Yukun Zhang | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
01.02.16 1. kolo kval. | vs. Emma Hurst | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
01.02.16 kval. | vs. Savannah Sills | 6-2, 6-2 | detalj meča |