MEČ
23.06.18 | Polufinale | Jule Niemeier | Anna Gabric | 4-6, 6-3, 6-2 | Kaltenkirchen | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Jule Niemeier | Anna Gabric | |
1. servis % | 60/97 (62%) | 76/97 (78%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 42/60 (70%) | 45/76 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/37 (46%) | 6/21 (29%) |
Osvojene break-lopte | 5/11 (45%) | 3/10 (30%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 46/97 (47%) | 38/97 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 105/194 (54%) | 89/194 (46%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 7 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Jule Niemeier | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-A | ||
Jule Niemeier | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Anna Gabric | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
1-3 | Anna Gabric | |
Jule Niemeier | 2-3 | |
0-0, 40-15, 30-40[BP] | ||
Jule Niemeier | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Anna Gabric | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Jule Niemeier | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-5 | Anna Gabric | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Jule Niemeier | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Anna Gabric | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jule Niemeier | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Jule Niemeier | 2-1 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
Jule Niemeier | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Jule Niemeier | 4-1 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Jule Niemeier | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
5-3 | Anna Gabric | |
6-3 |
3 | ||
0-0 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jule Niemeier | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Anna Gabric | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jule Niemeier | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-0 | Anna Gabric | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jule Niemeier | 5-1 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
Jule Niemeier | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jule Niemeier vs. Anna Gabric - Međusobni mečevi
23.06.18 | Polufinale | Jule Niemeier | Anna Gabric | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | Kaltenkirchen | zemlja |
Jule Niemeier form & Anna Gabric form
Jule Niemeier - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
18.03.24 kval. | vs. Storm Hunter | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 7-65, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Jessica Pegula | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
25.02.24 kval. | vs. Claire Liu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Natalija Stevanovic | 7-65, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Caty McNally | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
15.02.24 Četvrtfinale | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.02.24 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
11.02.24 Finale | vs. Rebecca Marino | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Whitney Osuigwe | 6-4, 5-7, 7-62 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Carol Zhao | 7-66, 6-74, 6-2 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Hanna Chang | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Renata Zarazua | 4-6, 7-5, 6-79 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-74, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
31.12.23 kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Clara Burel | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
02.11.23 Četvrtfinale | vs. Lea Boskovic | 1-6, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
01.11.23 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 1-6, 6-3, Martyna Kubka - odustajanje | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Harriet Dart | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Anna Gabric - Posljednji mečevi
W50 Macon - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - odustajanje | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
10.09.23 Finale | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 1-6, 7-64, 6-3 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 7-5, 6-76 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Eszter Meri | 6-4, 6-2 | detalj meča |