Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Republic of Korea
19.01.98, 26 Godina
19.01.98, 26 Godina
Ju-Eun Kim vs. Do Hee Bae - Međusobni mečevi
12.06.17 | 1. kolo kval. | Ju-Eun Kim | Do Hee Bae | 6-1, 6-1 | detalj meča | Gimcheon | tvrda |
22.06.15 | 2. kolo | Ju-Eun Kim | Do Hee Bae | 6-1, 6-0 | detalj meča | Gwangju | tvrda |
15.06.15 | 1. kolo kval. | Ju-Eun Kim | Do Hee Bae | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | Incheon | tvrda |
Ju-Eun Kim form & Do Hee Bae form
Ju-Eun Kim - Posljednji mečevi
Sangju - dvorana | ||||
06.06.18 2. kolo | vs. Kanako Morisaki | - | detalj meča | |
06.06.18 1. kolo | vs. Ah Song | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.06.18 kval. | vs. Qianxin Kong | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Seohyeon Kim | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Da Bin Jun | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
15.06.17 2. kolo | vs. Hanna Chang | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.06.17 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Do Hee Bae | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Soomin Kim | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.06.17 kval. | vs. Andrea Renee Villarreal | 7-5, 6-74, 6-1 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
05.06.17 1. kolo | vs. Dabin Kim | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Sangju - tvrda | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Sunam Jeong | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
07.09.16 1. kolo | vs. Sang Hee Park | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Jiakang Li | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Soyeon Park | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
05.09.16 kval. | vs. Jin Ju Lee | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
31.08.16 1. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Chae Hyun Sim | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Ju Eun Heo | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
29.08.16 kval. | vs. Su San Na Sim | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Yu-Mi Hwang | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
11.07.16 2. kolo kval. | vs. Mijeong Park | - | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
04.07.16 1. kolo | vs. Yan Wang | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Ji Yun Park | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Mijeong Park | 7-5, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
04.07.16 kval. | vs. Yeong Won Jeong | 4-6, 7-66, 6-4 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
27.06.16 2. kolo kval. | vs. Brooke Winley | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Ji-Hyun Lee | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Sangju - tvrda | ||||
20.06.16 1. kolo | vs. Yan Wang | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
25.05.16 1. kolo | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Do Hee Bae - Posljednji mečevi
W25 Daegu - tvrda | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Emily Fanning | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
28.05.19 kval. | vs. Shiho Akita | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Bozicevic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Shiho Akita | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.18 kval. | vs. Hwiwon Wi | 1-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Sihyeong Cho | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
17.08.18 Četvrtfinale | vs. Yujin Ahn | 6-3, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.08.18 2. kolo | vs. Ramya Natarajan | 6-74, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.08.18 1. kolo | vs. Jiakang Li | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
13.08.18 kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Handeul Kim | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Ching-Wen Hsu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
07.05.18 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Mijeong Park | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
31.08.17 Četvrtfinale | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
31.08.17 2. kolo | vs. Jin Yoo | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
30.08.17 1. kolo | vs. Ye-Ji Mun | 7-5, 0-6, 6-1 | detalj meča | |
28.08.17 kval. | vs. Qianxin Kong | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. En Su Youn | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Ju-Eun Kim | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Sung Hee Kim | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Chaeeun Lee | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Dohee Lee | 4-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Suzuka Furukawa | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Sung Hee Kim | 7-5, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Yujin Ahn | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 2-6, 1-6 | detalj meča |