Greece
07.09.00, 23 Godina
07.09.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Eleni Mtsentlitze vs. Josephine Kuhlman - Međusobni mečevi
02.11.18 | Četvrtfinale | Josephine Kuhlman | Eleni Mtsentlitze | 6-4, 6-4 | detalj meča | Heraklion | zemlja |
Eleni Mtsentlitze form & Josephine Kuhlman form
Eleni Mtsentlitze - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.11.22 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
09.11.22 1. kolo | vs. Krystyna Pochtovyk | 1-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
20.01.20 kval. | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Erika Reinhardt | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 1-3, - Eleni Mtsentlitze - odustajanje | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 1-6, - Eleni Mtsentlitze - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Beatris Spasova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Ena Kajevic | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Giorgie Jones | 3-6, 7-64, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.05.19 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Celestine Avomo Ella | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
03.05.19 Četvrtfinale | vs. Taisya Pachkaleva | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
02.05.19 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
30.04.19 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
W15 Tel - tvrda | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.03.19 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.03.19 kval. | vs. Sofia Vaynberg | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
12.11.18 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
02.11.18 Četvrtfinale | vs. Josephine Kuhlman | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
31.10.18 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-63, 4-6, 7-64 | detalj meča | |
30.10.18 1. kolo | vs. Ioanna Tsadari | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Oana Smaranda Corneanu | 2-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
26.07.18 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 6-4, 6-73 | detalj meča |
Josephine Kuhlman - Posljednji mečevi
Heraklion - zemlja | ||||
12.11.18 1. kolo | vs. Kimmy A. Guerin | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Michaela Boev | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Alica Rusova | 7-5, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Dejana Milenkovic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
03.11.18 Polufinale | vs. Ani Vangelova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
02.11.18 Četvrtfinale | vs. Eleni Mtsentlitze | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.11.18 2. kolo | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
30.10.18 1. kolo | vs. Sofia Luini | 4-3, Sofia Luini - odustajanje | detalj meča | |
Florence - tvrda | ||||
15.10.18 2. kolo kval. | vs. Bianca Turati | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Margaret Cubitt | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
01.10.18 2. kolo kval. | vs. Alana Smith | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Anna Baranovski | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Daytona Beach - zemlja | ||||
09.01.18 2. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.01.18 1. kolo kval. | vs. Robin Anderson | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Norman - tvrda | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Florence - tvrda | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Chloe Beck | 6-74, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Paula Cristina Goncalves | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
27.09.17 1. kolo | vs. Emily Appleton | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
25.09.17 kval. | vs. Peyton Pesavento | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Jennifer Rink | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Graz - zemlja | ||||
16.08.17 2. kolo | vs. Anna Bondar | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
14.08.17 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Laura Maluniakova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
14.08.17 kval. | vs. Ioana Gheorghita | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
07.08.17 kval. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Winnipeg - tvrda | ||||
10.07.17 kval. | vs. Alexandra Mueller | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Lorraine M. Guillermo | 6-73, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Auburn - tvrda | ||||
28.06.17 1. kolo | vs. Chieh-Yu Hsu | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
26.06.17 kval. | vs. Charlotte Robillard-Millette | 6-3, 6-1 | detalj meča |