INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Timea Jaruskova vs. Johana Markova - Međusobni mečevi
22.08.22 | 1. kolo kval. | Timea Jaruskova | Johana Markova | 6-4, 6-2 | detalj meča | W60 Prerov | zemlja |
20.10.18 | Polufinale | Johana Markova | Timea Jaruskova | 6-3, 6-1 | detalj meča | Antalya | tvrda |
Timea Jaruskova form & Johana Markova form
Timea Jaruskova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.23 kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
08.08.23 kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
29.05.23 kval. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Poertschach - zemlja | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.12.22 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Johana Markova - Posljednji mečevi
W60 Trnava - dvorana | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Noemi Babikova | 6-1, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.22 kval. | vs. Funa Kozaki | 7-65, 1-6, 1-10 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.07.22 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 5-1, Sofya Lansere - odustajanje | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
05.07.22 kval. | vs. Andreea Rosca | 2-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Ceska - zemlja | ||||
13.06.22 1. kolo | vs. Malene Helgo | 7-5, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Annenheim - zemlja | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Jessie Aney | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
W60 Grado - zemlja | ||||
24.05.22 kval. | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Margherita Marcon | 4-6, 7-5, 10-3 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 1-6, 6-4, 10-12 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.04.22 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
12.04.22 kval. | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Martina Gaemperle | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W25 Jablonec - tepih | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
30.11.21 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.11.21 kval. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 7-62, 7-62 | detalj meča | |
W25 Milovice - dvorana | ||||
26.11.21 Četvrtfinale | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.11.21 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detalj meča |