MEČ
28.11.18 | 1. kolo | Johana Markova | Karolina Kubanova | 6-0, 6-0 | Milovice | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Johana Markova | Karolina Kubanova | |
1. servis % | 16/28 (57%) | 20/44 (45%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/16 (100%) | 9/20 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/12 (67%) | 6/24 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/44 (66%) | 4/28 (14%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 53/72 (74%) | 19/72 (26%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 4 |
Asovi | 5 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Johana Markova vs. Karolina Kubanova - Međusobni mečevi
28.08.22 | 1. kolo kval. | Johana Markova | Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | detalj meča | W60 Prague | zemlja |
25.09.19 | 1. kolo | Johana Markova | Karolina Kubanova | 6-2, 7-5 | detalj meča | W25 Brno | zemlja |
28.11.18 | 1. kolo | Johana Markova | Karolina Kubanova | 6-0, 6-0 | detalj meča | Milovice | dvorana |
26.09.18 | 1. kolo | Johana Markova | Karolina Kubanova | 6-3, 6-1 | detalj meča | Brno | zemlja |
28.08.18 | 1. kolo | Karolina Kubanova | Johana Markova | 7-5, 6-3 | detalj meča | Ricany | zemlja |
Johana Markova form & Karolina Kubanova form
Johana Markova - Posljednji mečevi
W60 Trnava - dvorana | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Noemi Babikova | 6-1, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.22 kval. | vs. Funa Kozaki | 7-65, 1-6, 1-10 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.07.22 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 5-1, Sofya Lansere - odustajanje | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
05.07.22 kval. | vs. Andreea Rosca | 2-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Ceska - zemlja | ||||
13.06.22 1. kolo | vs. Malene Helgo | 7-5, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Annenheim - zemlja | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Jessie Aney | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
W60 Grado - zemlja | ||||
24.05.22 kval. | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Margherita Marcon | 4-6, 7-5, 10-3 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 1-6, 6-4, 10-12 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.04.22 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
12.04.22 kval. | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Martina Gaemperle | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W25 Jablonec - tepih | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
30.11.21 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.11.21 kval. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 7-62, 7-62 | detalj meča | |
W25 Milovice - dvorana | ||||
26.11.21 Četvrtfinale | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.11.21 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Karolina Kubanova - Posljednji mečevi
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Daphnee Mpetshi Perricard | 7-5, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
25.04.23 kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Panna Bartha | 6-0, Panna Bartha - odustajanje | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Zaviskova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Barbara Haas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.09.22 1. kolo | vs. Lucie Urbanova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
13.09.22 kval. | vs. Gabriela Skrabalova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Bydgoszcz - zemlja | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Weronika Ewald | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.08.22 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
08.08.22 kval. | vs. Amy Zhu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Pauline Grail | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-1, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
25.07.22 kval. | vs. Natalija Senic | 1-6, 6-1, 11-9 | detalj meča | |
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | Emmanuelle Girard - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Bianca Behulova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Ceska - zemlja | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.06.22 kval. | vs. Caroline Lampl | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Zuzana Bohatova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Grodzisk - zemlja | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 2-6 | detalj meča |