MEČ
19.06.20 | 1. kolo | Johana Markova | Denisa Hindova | 6-3, 4-6, 7-5 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Johana Markova | 0-0 | |
0-0, 0-40[BP] | ||
0-1 | Denisa Hindova | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-40 | ||
Johana Markova | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Denisa Hindova | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Johana Markova | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Denisa Hindova | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Johana Markova | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Denisa Hindova | |
0-0, 0-15 | ||
Johana Markova | 5-3 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Denisa Hindova | |
0-0, 0-30, 30-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Johana Markova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30, A-40, 40-40, A-40, 40-40 | ||
1-1 | Denisa Hindova | |
0-0, 30-0, 30-30 | ||
Johana Markova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Denisa Hindova | |
0-0 | ||
Johana Markova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Denisa Hindova | |
0-0 | ||
Johana Markova | 3-4 | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30, A-40 | ||
4-4 | Denisa Hindova | |
0-0 | ||
Johana Markova | 4-5 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Denisa Hindova | |
0-0 | ||
Johana Markova | 0-1 | |
0-2 | Denisa Hindova | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Johana Markova | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Denisa Hindova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Johana Markova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Denisa Hindova | |
0-0, 30-0 | ||
Johana Markova | 3-4 | |
0-0, 30-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Denisa Hindova | |
0-0, 15-15, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Johana Markova | 4-5 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
5-5 | Denisa Hindova | |
0-0 | ||
Johana Markova | 6-5 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Johana Markova vs. Denisa Hindova - Međusobni mečevi
19.06.20 | 1. kolo | Johana Markova | Denisa Hindova | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | All Lower | zemlja |
24.07.19 | 1. kolo | Johana Markova | Denisa Hindova | 6-4, 6-2 | detalj meča | W60 Prague | zemlja |
17.06.19 | 1. kolo kval. | Denisa Hindova | Johana Markova | 7-5, Denisa Hindova - odustajanje | detalj meča | W60+H Stare | zemlja |
29.11.18 | 2. kolo | Denisa Hindova | Johana Markova | 1-6, 6-3, 7-67 | detalj meča | Milovice | dvorana |
Johana Markova form & Denisa Hindova form
Johana Markova - Posljednji mečevi
W60 Trnava - dvorana | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Noemi Babikova | 6-1, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.22 kval. | vs. Funa Kozaki | 7-65, 1-6, 1-10 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.07.22 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 5-1, Sofya Lansere - odustajanje | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
05.07.22 kval. | vs. Andreea Rosca | 2-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Ceska - zemlja | ||||
13.06.22 1. kolo | vs. Malene Helgo | 7-5, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Annenheim - zemlja | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Jessie Aney | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
W60 Grado - zemlja | ||||
24.05.22 kval. | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Margherita Marcon | 4-6, 7-5, 10-3 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 1-6, 6-4, 10-12 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.04.22 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
12.04.22 kval. | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Martina Gaemperle | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W25 Jablonec - tepih | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
30.11.21 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.11.21 kval. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 7-62, 7-62 | detalj meča | |
W25 Milovice - dvorana | ||||
26.11.21 Četvrtfinale | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.11.21 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Denisa Hindova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Josy Daems | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Diana Demidova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Tian Jialin | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Charlotte Ruud | 5-7, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-4, - Denisa Hindova - odustajanje | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Irina Ramialison | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Jana Bojovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Nicole Gadient | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Michalkova | 6-1, 6-1 | detalj meča |