INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Maryna Chernyshova vs. Joanne Zuger - Međusobni mečevi
09.02.19 | Polufinale | Joanne Zuger | Maryna Chernyshova | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Maryna Chernyshova form & Joanne Zuger form
Maryna Chernyshova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.03.22 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, - Maryna Chernyshova - odustajanje | detalj meča | |
29.03.22 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.03.22 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
22.03.22 1. kolo | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.22 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Szekesfehervar - zemlja | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-3, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
W60 Szekesfehervar - zemlja | ||||
15.10.19 kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, - Maryna Chernyshova - odustajanje | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Bianka Bekefi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Zoe Kruger | 6-1, 6-77, 4-6 | detalj meča | |
W60+H Zagreb - zemlja | ||||
08.09.19 Finale | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
07.09.19 Četvrtfinale | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.09.19 Polufinale | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
03.09.19 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Monika Dedaj | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Matea Mamic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W60 Warsaw - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Julia Oczachowska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Grodzisk - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W25 Bytom - zemlja | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Ipek Soylu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-710, 1-2, - Maryna Chernyshova - odustajanje | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Mari Osaka | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča |
Joanne Zuger - Posljednji mečevi
Paris - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Bogota - zemlja | ||||
02.04.23 kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sopo - zemlja | ||||
31.03.23 Četvrtfinale | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
30.03.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Mosquera - zemlja | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - odustajanje | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
18.03.23 Polufinale | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.03.23 Četvrtfinale | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W60+H Irapuato - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
30.01.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.23 kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Pune - tvrda | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | detalj meča | |
W40 Bhopal - tvrda | ||||
22.01.23 Finale | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.01.23 Polufinale | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
20.01.23 Četvrtfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.01.23 2. kolo | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.01.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
11.12.22 1. kolo | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
05.12.22 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - odustajanje | detalj meča |