INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Joanna Garland vs. Jesika Maleckova - Međusobni mečevi
17.02.20 | kval. | Joanna Garland | Jesika Maleckova | 6-4, 6-4 | detalj meča | W25 Glasgow | dvorana |
Joanna Garland form & Jesika Maleckova form
Joanna Garland - Posljednji mečevi
W75 Croissy - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Celine Naef | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
W60 Gold - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 6-2, 6-77 | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Darya Astakhova | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Priscilla Hon | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Mio Mushika | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Ena Koike | 6-710, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W60 Sydney - tvrda | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Kyoka Okamura | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
29.10.23 Finale | vs. Astra Sharma | 6-76, 0-6 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Seone Mendez | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Maddison Inglis | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W25 Hamamatsu - tepih | ||||
15.10.23 Finale | vs. Ayano Shimizu | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
14.10.23 Polufinale | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Hiromi Abe | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Natsuko Saegusa | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Sara Saito | 6-74, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Nanaka Sato | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Alina Korneeva | 6-2, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Aldershot - tvrda | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Destanee Aiava | 1-6, 6-77 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-3, 1-1, Marina Melnikova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Arina Rodionova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Audrey Albie | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 6-2, 6-0 | detalj meča |
Jesika Maleckova - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Alja Senica | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W75 Maribor - dvorana | ||||
18.03.24 kval. | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Eva Cikajlo | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
29.01.24 kval. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 7-66, 2-6, 1-2, - Jesika Maleckova - odustajanje | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Merel Hoedt | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Lara Schmidt | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W100 Ilkley - trava | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
's-Hertogenbosch - trava | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
W25 Annenheim - zemlja | ||||
03.06.23 Finale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
02.06.23 Polufinale | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
01.06.23 Četvrtfinale | vs. Lara Michel | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
31.05.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
30.05.23 1. kolo | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Strasbourg - zemlja | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Oeiras - zemlja | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
24.04.23 kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-1 | detalj meča |