MEČ
07.08.17 | 2. kolo kval. | Joana Eidukonyte | Joanna Zawadzka | 3-6, 6-2, 6-2 | Mragowo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Joana Eidukonyte vs. Joanna Zawadzka - Međusobni mečevi
07.08.17 | 2. kolo kval. | Joana Eidukonyte | Joanna Zawadzka | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | Mragowo | zemlja |
Joana Eidukonyte form & Joanna Zawadzka form
Joana Eidukonyte - Posljednji mečevi
W15 Tabarka - zemlja | ||||
24.08.19 Polufinale | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Martina Biagianti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Sri Peddi Reddy | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Georgiana Ruhrig | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Ystad - zemlja | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-75, 7-10 | detalj meča | |
W60+H Torun - zemlja | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 1-0, Tayisiya Morderger - odustajanje | detalj meča | |
04.06.19 kval. | vs. Jaimee Fourlis | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 7-63, 0-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Levashova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Polina Leykina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.08.18 kval. | vs. Diana Sumova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Olomouc - zemlja | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Ioana Loredana Rosca | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Agata Bachanek | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
25.06.18 kval. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Ystad - zemlja | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
17.06.18 kval. | vs. Raveena Kingsley | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Rebecca Ehn | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Hodmezovasarhely - zemlja | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
11.06.18 kval. | vs. Yana Morderger | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Gothenburg - zemlja | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-79, 2-6 | detalj meča |
Joanna Zawadzka - Posljednji mečevi
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Merna Refaat | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Lucie Brun | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 6-0, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.06.23 Finale | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
17.06.23 Polufinale | vs. Lya Fernandez | 5-7, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Kristina Paskauskas | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Kirsty Robertson | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.06.23 kval. | vs. Maddalena Giordano | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Giulia Paterno | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.06.23 Četvrtfinale | vs. Martina Spigarelli | 7-62, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
01.06.23 2. kolo | vs. Selya Rakki | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Elizabete Brutane | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Salsa Aher | 6-2, 5-7, 10-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Gina Feistel | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.10.22 Polufinale | vs. Kristina Paskauskas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.10.22 Četvrtfinale | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 7-5 | detalj meča |