MEČ
22.08.19 | 2. kolo | Joana Eidukonyte | Agustina Chlpac | 6-4, 6-4 | W15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Joana Eidukonyte | Agustina Chlpac | |
1. servis % | 38/67 (57%) | 41/58 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/38 (63%) | 18/41 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/29 (31%) | 5/17 (29%) |
Osvojene break-lopte | 7/8 (88%) | 5/10 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/58 (60%) | 34/67 (51%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 68/125 (54%) | 57/125 (46%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 5 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Joana Eidukonyte | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Agustina Chlpac | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joana Eidukonyte | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
2-1 | Agustina Chlpac | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Joana Eidukonyte | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Agustina Chlpac | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joana Eidukonyte | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Agustina Chlpac | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
5-4 | Agustina Chlpac | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Joana Eidukonyte | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
1-0 | Agustina Chlpac | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-A | ||
Joana Eidukonyte | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Agustina Chlpac | |
Joana Eidukonyte | 2-2 | |
2-3 | Agustina Chlpac | |
0-0, 30-0 | ||
Joana Eidukonyte | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Agustina Chlpac | |
0-0 | ||
Joana Eidukonyte | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Agustina Chlpac | |
0-0 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Joana Eidukonyte vs. Agustina Chlpac - Međusobni mečevi
22.08.19 | 2. kolo | Joana Eidukonyte | Agustina Chlpac | 6-4, 6-4 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
Joana Eidukonyte form & Agustina Chlpac form
Joana Eidukonyte - Posljednji mečevi
W15 Tabarka - zemlja | ||||
24.08.19 Polufinale | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Martina Biagianti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Sri Peddi Reddy | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Georgiana Ruhrig | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Ystad - zemlja | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-75, 7-10 | detalj meča | |
W60+H Torun - zemlja | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 1-0, Tayisiya Morderger - odustajanje | detalj meča | |
04.06.19 kval. | vs. Jaimee Fourlis | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 7-63, 0-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Levashova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Polina Leykina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.08.18 kval. | vs. Diana Sumova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Olomouc - zemlja | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Ioana Loredana Rosca | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Agata Bachanek | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
25.06.18 kval. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Ystad - zemlja | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
17.06.18 kval. | vs. Raveena Kingsley | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Rebecca Ehn | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Hodmezovasarhely - zemlja | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
11.06.18 kval. | vs. Yana Morderger | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Gothenburg - zemlja | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-79, 2-6 | detalj meča |
Agustina Chlpac - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.04.24 kval. | vs. Karolina Mrazikova | 7-61, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 6-4, 3-6, 10-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-74, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
02.04.24 kval. | vs. Elena Grekul | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Ceylin Ipek | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Patricia Ioana Istrate | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Zuzana Odlevakova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 5-7, 6-0, 7-10 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yelena Lebeau | 6-3, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 1-6, 1-4, - Agustina Chlpac - odustajanje | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cordoba - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Agostina Andreazzini | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
24.10.23 kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Fredrika Runstrom | 6-0, 6-0 | detalj meča |