MEČ
24.05.17 | 1. kolo | Jing-Jing Lu | Qianhui Tang | 6-1, 6-0 | Luan | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Jing-Jing Lu | Qianhui Tang | |
1. servis % | 48/66 (73%) | 25/45 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 36/48 (75%) | 14/25 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/18 (33%) | 3/20 (15%) |
Osvojene break-lopte | 5/12 (42%) | 0/4 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/45 (62%) | 24/66 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 70/111 (63%) | 41/111 (37%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 2 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jing-Jing Lu vs. Qianhui Tang - Međusobni mečevi
15.03.23 | 1. kolo | Jing-Jing Lu | Qianhui Tang | 6-3, 6-2 | detalj meča | W15 Jakarta | tvrda |
24.05.17 | 1. kolo | Jing-Jing Lu | Qianhui Tang | 6-1, 6-0 | detalj meča | Luan | tvrda |
Jing-Jing Lu form & Qianhui Tang form
Jing-Jing Lu - Posljednji mečevi
W25 Qian - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Meiling Wang | 6-2, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Yanan Hou | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
16.10.23 kval. | vs. I-Hsuan Cho | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Xichen Zhao | 6-71, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Ke Ren | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.09.23 kval. | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Jiumeng Liu | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Shenzhen - tvrda | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Han Shi | 1-6, 7-62, 2-6 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Jiaqi Huang | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Yuxuan Luo | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W40 Anning - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Yu-Yun Li | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Jin Zhang | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Jakarta - tvrda | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Haruna Arakawa | 4-5, - Jing-Jing Lu - odustajanje | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Qianhui Tang | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W80+H Le - tvrda | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Mona Barthel | 0-4, - Jing-Jing Lu - odustajanje | detalj meča | |
W25 Saint - zemlja | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.22 kval. | vs. Alicia Martial | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Brasov - zemlja | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, - Jing-Jing Lu - odustajanje | detalj meča | |
09.08.22 1. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-65, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
01.08.22 kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W25+H Figueira - tvrda | ||||
21.07.22 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-75, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
20.07.22 1. kolo | vs. Jana Fett | 6-3, Jana Fett - odustajanje | detalj meča | |
W60 Liepaja - zemlja | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Lexie Stevens | 6-4, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 0-6, 6-2, 2-6 | detalj meča |
Qianhui Tang - Posljednji mečevi
W75 Maribor - dvorana | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 6-78 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Fang An Lin | 3-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Yuhan Wang | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Mia Horvit | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Jiayou Li | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Zijun Jiang | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Xichen Zhao | 7-5, 5-7, 0-3, - Qianhui Tang - odustajanje | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Wenfei Yu | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Jin Zhang | 4-6, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Xinyi Nong | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Luzhou - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Jiangxue Han | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Xinyu Jiang | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Ji Eun Lee (2005) | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Rinon Okuwaki | 6-1, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
W25 Jakarta - tvrda | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-2, 3-1, Prathyusha Rachapudi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Jakarta - tvrda | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Jing-Jing Lu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.03.23 kval. | vs. Mao Mushika | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Kristen Seabury | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 6-3, 6-74, 10-5 | detalj meča | |
Australian Open - tvrda | ||||
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Sohyun Park | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.12.19 1. kolo | vs. Dabin Kim | 0-6, 7-64, 7-5 | detalj meča | |
W100 Suzhou - tvrda | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 7-65, 11-9 | detalj meča |