MEČ
02.06.17 | Četvrtfinale | Jing-Jing Lu | Mai Minokoshi | 6-3, 6-3 | Wuhan | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Jing-Jing Lu | Mai Minokoshi | |
1. servis % | 47/63 (75%) | 46/62 (74%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/47 (55%) | 21/46 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/16 (44%) | 3/16 (19%) |
Osvojene break-lopte | 7/16 (44%) | 4/7 (57%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 38/62 (61%) | 30/63 (48%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 71/125 (57%) | 54/125 (43%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 4 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jing-Jing Lu vs. Mai Minokoshi - Međusobni mečevi
02.06.17 | Četvrtfinale | Jing-Jing Lu | Mai Minokoshi | 6-3, 6-3 | detalj meča | Wuhan | tvrda |
Jing-Jing Lu form & Mai Minokoshi form
Jing-Jing Lu - Posljednji mečevi
W25 Qian - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Meiling Wang | 6-2, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Yanan Hou | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
16.10.23 kval. | vs. I-Hsuan Cho | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Xichen Zhao | 6-71, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Ke Ren | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.09.23 kval. | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Jiumeng Liu | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Shenzhen - tvrda | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Han Shi | 1-6, 7-62, 2-6 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Jiaqi Huang | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Yuxuan Luo | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W40 Anning - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Yu-Yun Li | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Jin Zhang | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Jakarta - tvrda | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Haruna Arakawa | 4-5, - Jing-Jing Lu - odustajanje | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Qianhui Tang | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W80+H Le - tvrda | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Mona Barthel | 0-4, - Jing-Jing Lu - odustajanje | detalj meča | |
W25 Saint - zemlja | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.22 kval. | vs. Alicia Martial | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Brasov - zemlja | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, - Jing-Jing Lu - odustajanje | detalj meča | |
09.08.22 1. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
01.08.22 kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-65, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
W25+H Figueira - tvrda | ||||
21.07.22 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-75, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
20.07.22 1. kolo | vs. Jana Fett | 6-3, Jana Fett - odustajanje | detalj meča | |
W60 Liepaja - zemlja | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Lexie Stevens | 6-4, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 0-6, 6-2, 2-6 | detalj meča |
Mai Minokoshi - Posljednji mečevi
W25 Perth - tvrda | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Sri Peddi Reddy | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 7-65, 4-10 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Evana Bowell | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
17.02.20 kval. | vs. Mana Kawamura | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Angelina Subotic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sarah Prescott | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.20 kval. | vs. Ho Ching Wu | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Rada Manataweewat | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Natthapat Piwbangruk | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Abigail Tere-Apisah | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Arisara Jongma | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Yuuki Tanaka | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Brisbane - tvrda | ||||
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Cyan Sun | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Darwin - tvrda | ||||
24.09.19 kval. | vs. Nagi Hanatani | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Robu Kajitani | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Olivia Rogowska | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Jinan - tvrda | ||||
27.08.19 kval. | vs. Meiling Wang | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Tsukuba - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W25 Huangshan - tvrda | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Taipei - tvrda | ||||
02.08.19 Četvrtfinale | vs. Risa Ushijima | 6-2, 6-75, 6-78 | detalj meča | |
01.08.19 2. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Dan Ni Wang | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Aldila Sutjiadi | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W80 Nur - tvrda | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Vivian Heisen | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Ulanqab - tvrda | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
10.07.19 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Luzhou - tvrda | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Qiu Yu Ye | 1-6, 2-6 | detalj meča |