Germany
05.11.93, 30 Godina
13922 $
05.11.93, 30 Godina
13922 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Canada
06.01.99, 25 Godina
06.01.99, 25 Godina
Jil Nora Engelmann vs. Nicole Bunea - Međusobni mečevi
27.03.17 | 2. kolo kval. | Jil Nora Engelmann | Nicole Bunea | 6-1, 6-2 | detalj meča | Obidos | tepih |
Jil Nora Engelmann form & Nicole Bunea form
Jil Nora Engelmann - Posljednji mečevi
Jounieh - zemlja | ||||
04.10.17 1. kolo | vs. Victoria Kan | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Jounieh - zemlja | ||||
28.09.17 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
27.09.17 1. kolo | vs. Anna Maria Hayek | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Badenweiler - zemlja | ||||
06.09.17 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Las Palmas - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo | vs. Fatma Al Nabhani | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Las Palmas - zemlja | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Natalia Maynetto | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
07.08.17 kval. | vs. Mary Closs | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Darmstadt - zemlja | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
De Haan - zemlja | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Annick Melgers | 3-6, 0-3, - Jil Nora Engelmann - odustajanje | detalj meča | |
Wiesbaden - zemlja | ||||
02.05.17 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
27.03.17 kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-75, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Nicole Bunea | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
20.03.17 kval. | vs. Manisha Foster | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Ksenija Sharifova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Stuttgart Stammheim - dvorana | ||||
16.01.17 kval. | vs. Anastasia Zarycka | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Nina Potocnik | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Ismaning - tepih | ||||
17.10.16 kval. | vs. Jana Haid | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
17.10.16 2. kolo kval. | vs. Tamara Arnold | 6-3, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
Roehampton - tvrda | ||||
28.09.16 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.09.16 1. kolo | vs. Louise Holtum | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Petange - dvorana | ||||
14.09.16 2. kolo | vs. Chayenne Ewijk | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.16 1. kolo | vs. Kimberly Mpukusa | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
22.08.16 1. kolo | vs. Marta Garcia Gausi | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Las Palmas - zemlja | ||||
16.08.16 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Darmstadt - zemlja | ||||
19.07.16 1. kolo | vs. Marie Bouzkova | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Aschaffenburg - zemlja | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Julieta Estable | 1-6, 7-63, 1-6 | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
07.07.16 2. kolo | vs. Dasha Ivanova | 7-65, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.07.16 1. kolo | vs. Olena Kyrpot | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
22.06.16 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
14.06.16 1. kolo | vs. Leonie Kung | 2-6, 0-6 | detalj meča |
Nicole Bunea - Posljednji mečevi
Rome - zemlja | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Carla Touly | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Esther Bataille | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
13.06.18 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Caserta - zemlja | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Rome - zemlja | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Pei Hsuan Chen | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Aya El Sayed | 6-0, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
23.04.18 kval. | vs. Annick Melgers | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Olga Petrushina | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
19.03.18 kval. | vs. Denise-Antonela Stoica | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Candace Olivia Pedro | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Virginia Ciccone | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
18.12.17 1. kolo kval. | vs. Olga Esteve Mendez | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Chiraz Bechri | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
16.10.17 kval. | vs. Dewi Dijkman | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
11.10.17 1. kolo | vs. Mouna Bouzgarrou | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Torino - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Rome - zemlja | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Eleni Daniilidou | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Paula Perez Garcia | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
22.05.17 kval. | vs. Rebeca Pereira | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Carolina Garcia | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
15.05.17 kval. | vs. Francesca Bullani | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Rome - zemlja | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Arianna Capogrosso | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Jil Nora Engelmann | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Sara Neto | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Marta Magalhaes | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Giana Cormos | 6-1, 6-0 | detalj meča |