MEČ
18.05.15 | 1. kolo kval. | Jil Nora Engelmann | Adrianna Sosnowska | 6-3, 6-0 | Szczawno Zdroj | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Germany
05.11.93, 30 Godina
13922 $
05.11.93, 30 Godina
13922 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
23.04.99, 24 Godina
23.04.99, 24 Godina
Jil Nora Engelmann vs. Adrianna Sosnowska - Međusobni mečevi
18.05.15 | 1. kolo kval. | Jil Nora Engelmann | Adrianna Sosnowska | 6-3, 6-0 | detalj meča | Szczawno Zdroj | zemlja |
Jil Nora Engelmann form & Adrianna Sosnowska form
Jil Nora Engelmann - Posljednji mečevi
Jounieh - zemlja | ||||
04.10.17 1. kolo | vs. Victoria Kan | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Jounieh - zemlja | ||||
28.09.17 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
27.09.17 1. kolo | vs. Anna Maria Hayek | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Badenweiler - zemlja | ||||
06.09.17 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Las Palmas - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo | vs. Fatma Al Nabhani | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Las Palmas - zemlja | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Natalia Maynetto | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
07.08.17 kval. | vs. Mary Closs | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Darmstadt - zemlja | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
De Haan - zemlja | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Annick Melgers | 3-6, 0-3, - Jil Nora Engelmann - odustajanje | detalj meča | |
Wiesbaden - zemlja | ||||
02.05.17 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
27.03.17 kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-75, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Nicole Bunea | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Ksenija Sharifova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.03.17 kval. | vs. Manisha Foster | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Stuttgart Stammheim - dvorana | ||||
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Nina Potocnik | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
16.01.17 kval. | vs. Anastasia Zarycka | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Ismaning - tepih | ||||
17.10.16 2. kolo kval. | vs. Tamara Arnold | 6-3, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
17.10.16 kval. | vs. Jana Haid | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Roehampton - tvrda | ||||
28.09.16 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.09.16 1. kolo | vs. Louise Holtum | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Petange - dvorana | ||||
14.09.16 2. kolo | vs. Chayenne Ewijk | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.16 1. kolo | vs. Kimberly Mpukusa | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
22.08.16 1. kolo | vs. Marta Garcia Gausi | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Las Palmas - zemlja | ||||
16.08.16 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Darmstadt - zemlja | ||||
19.07.16 1. kolo | vs. Marie Bouzkova | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Aschaffenburg - zemlja | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Julieta Estable | 1-6, 7-63, 1-6 | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
07.07.16 2. kolo | vs. Dasha Ivanova | 7-65, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.07.16 1. kolo | vs. Olena Kyrpot | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
22.06.16 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
14.06.16 1. kolo | vs. Leonie Kung | 2-6, 0-6 | detalj meča |
Adrianna Sosnowska - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
26.07.20 1. kolo | vs. Ania Hertel | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.07.20 1. kolo | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
24.07.20 1. kolo | vs. Magdalena Hedrzak | 6-0, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Bytom - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
06.08.18 kval. | vs. Dagmar Dudlakova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Olivia Zalewska | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Petange - dvorana | ||||
30.10.17 1. kolo | vs. Julie Gervais | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Jounieh - zemlja | ||||
05.10.17 2. kolo | vs. Victoria Kan | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
03.10.17 1. kolo | vs. Sara Zeineddine | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Kiev - zemlja | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Balaba | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
25.09.17 kval. | vs. Valeriya Rozenkova | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
22.08.17 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Karolina Tilander | 7-5, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Anna-Lena Neuwirth | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
Ivano Frankivsk - zemlja | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Diana Belalova | 1-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
31.07.17 kval. | vs. Daryna Kovalenko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Nagurska | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Irina Lapustina | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Jasmin Ladurner | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Vasilisa Aponasenko | 1-6, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
Almaty - dvorana | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Almaty - dvorana | ||||
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Zawada - tepih | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Vesna Dolonc | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Oslo - dvorana | ||||
01.11.16 1. kolo | vs. Luisa Marie Huber | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
31.10.16 kval. | vs. Arezo Ghannadan | 6-1, 6-2 | detalj meča |