MEČ
15.11.17 | 1. kolo | Jil Teichmann | Ching-Wen Hsu | 6-3, 6-1 | Taipei | tepih |
STATISTIKE MEČA
Jil Teichmann | Ching-Wen Hsu | |
1. servis % | 23/39 (59%) | 30/50 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/23 (91%) | 17/30 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/16 (69%) | 8/20 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/50 (50%) | 7/39 (18%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 4 |
Asovi | 0 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Ching-Wen Hsu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jil Teichmann | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Ching-Wen Hsu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Jil Teichmann | 1-2 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Ching-Wen Hsu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jil Teichmann | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Ching-Wen Hsu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jil Teichmann | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Ching-Wen Hsu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Jil Teichmann | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Ching-Wen Hsu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jil Teichmann | 2-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Ching-Wen Hsu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jil Teichmann | 3-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Ching-Wen Hsu | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jil Teichmann | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jil Teichmann vs. Ching-Wen Hsu - Međusobni mečevi
15.11.17 | 1. kolo | Jil Teichmann | Ching-Wen Hsu | 6-3, 6-1 | detalj meča | Taipei | tepih |
Jil Teichmann form & Ching-Wen Hsu form
Jil Teichmann - Posljednji mečevi
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
04.02.24 kval. | vs. Alize Cornet | 7-64, 0-6, 2-4, - Jil Teichmann - odustajanje | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Destanee Aiava | 6-2, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Fiona Ferro | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Victoria Bervid | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Emiliana Arango | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-4, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
24.09.23 kval. | vs. Arianne Hartono | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Yexin Ma | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Petra Marcinko | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Lausanne - zemlja | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Alize Cornet | 1-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Irina-Camelia Begu | 6-1, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
19.07.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
London - trava | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Magda Linette | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Bad Homburg - trava | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Iga Swiatek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.06.23 1. kolo | vs. Claire Liu | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.06.23 kval. | vs. Nadia Podoroska | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Birmingham - trava | ||||
19.06.23 kval. | vs. Magdalena Frech | 4-6, 6-4, 5-7 | detalj meča |
Ching-Wen Hsu - Posljednji mečevi
Taipei - tepih | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Storm Hunter | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Taipei - tvrda | ||||
02.08.19 Četvrtfinale | vs. Ying Zhang | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
01.08.19 2. kolo | vs. Ramu Ueda | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Osaka - tvrda | ||||
08.04.19 kval. | vs. Risa Ushijima | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Chie Kezuka | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kashiwa - tvrda | ||||
31.03.19 1. kolo kval. | vs. Meiling Wang | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W60 Launceston - tvrda | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 6-1, 10-2 | detalj meča | |
28.01.19 kval. | vs. Leylah Annie Fernandez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Burnie - tvrda | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Kai-Chen Chang | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Templeton - tvrda | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Ana Veselinovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Lubbock - tvrda | ||||
17.09.18 2. kolo kval. | vs. Camila Romero | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
17.09.18 kval. | vs. Paula Cristina Goncalves | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 1-6, 7-65, 6-2 | detalj meča | |
Tsukuba - tvrda | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 6-3, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
12.08.18 kval. | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
05.08.18 kval. | vs. Lou Brouleau | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Natasha Palha | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
16.07.18 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 0-5, - Ching-Wen Hsu - odustajanje | detalj meča | |
15.07.18 kval. | vs. Dabin Kim | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 6-3, 6-77, 6-1 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 6-4, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
08.07.18 kval. | vs. Julia Vulpio | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Sirinat Niyomsub | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Daegu - tvrda | ||||
23.06.18 Polufinale | vs. Misaki Doi | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
22.06.18 Četvrtfinale | vs. Na-Ri Kim | 4-6, 7-5, 4-0, Na-Ri Kim - odustajanje | detalj meča | |
21.06.18 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 2-6, 6-3, 5-5, Ya-Hsuan Lee - odustajanje | detalj meča | |
20.06.18 1. kolo | vs. Megumi Nishimoto | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Kofu - tvrda | ||||
14.06.18 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 4-6, 3-6 | detalj meča |