MEČ
10.10.19 | 2. kolo | Jiangxue Han | Zhibek Kulambayeva | 6-2, 6-0 | W15 Hua | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Jiangxue Han | Zhibek Kulambayeva | |
1. servis % | 27/41 (66%) | 23/40 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/27 (70%) | 12/23 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/14 (79%) | 4/17 (24%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/40 (60%) | 11/41 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/81 (67%) | 27/81 (33%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jiangxue Han | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jiangxue Han | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15 | ||
Jiangxue Han | 4-1 | |
0-0, 15-0 | ||
5-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15 | ||
Jiangxue Han | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0 | ||
Jiangxue Han | 1-0 | |
2-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jiangxue Han | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jiangxue Han | 5-0 | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jiangxue Han vs. Zhibek Kulambayeva - Međusobni mečevi
10.10.19 | 2. kolo | Jiangxue Han | Zhibek Kulambayeva | 6-2, 6-0 | detalj meča | W15 Hua | tvrda |
Jiangxue Han form & Zhibek Kulambayeva form
Jiangxue Han - Posljednji mečevi
W25 Austin - tvrda | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Ellie Douglas | 6-72, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W60 Rancho - tvrda | ||||
14.10.23 Polufinale | vs. Yuliia Starodubtseva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Eryn Cayetano | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 6-1, 7-66 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-1, 6-70, 6-1 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriella Price | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Yiming Dang | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Anning - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 6-1, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Dayeon Back | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Natsuki Yoshimoto | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Ichino Horikawa | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Naiman - tvrda | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Shuo Feng | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Na Dong | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Le Yi Liu | 4-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Wushuang Zheng | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Zijun Jiang | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Jin Zhang | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Luzhou - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 1-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Qianhui Tang | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W60 Rome - dvorana | ||||
31.01.23 kval. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.01.23 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 7-65, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Malibu - tvrda | ||||
06.01.23 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.01.23 kval. | vs. Amanda Perez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
02.01.23 1. kolo kval. | vs. Tsehay Driscoll | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25 Austin - tvrda | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.09.22 kval. | vs. Sara Daavettila | 4-6, 7-5, 10-6 | detalj meča | |
26.09.22 1. kolo kval. | vs. Dylan Cline | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
21.08.22 Finale | vs. Solana Sierra | 6-2, 3-6, 6-77 | detalj meča | |
20.08.22 Polufinale | vs. Salma Ewing | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Zhibek Kulambayeva - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča |