INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Andreea Ghitescu vs. Jessica Ho - Međusobni mečevi
29.11.16 | 1. kolo | Jessica Ho | Andreea Ghitescu | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | Tel Aviv | tvrda |
Andreea Ghitescu form & Jessica Ho form
Andreea Ghitescu - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Noemi Hemmerich | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Anna Depenau | 3-6, 6-3, 7-64 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Charlotte Klasen | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
22.11.19 Četvrtfinale | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.11.19 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.11.19 1. kolo | vs. Aysegul Mert | 6-76, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
09.11.19 Polufinale | vs. Shiho Akita | 6-3, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Lyubov Kostenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Caldas - tvrda | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W60 Meitar - tvrda | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Svenja Ochsner | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Maya Tahan | 6-3, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Koral Koldobski | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W60 Warsaw - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Victoria Kan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Ipek Oz | 6-2, 4-6, 12-10 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W80 Granby - tvrda | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Layne Sleeth | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
W60 Berkeley - tvrda | ||||
16.07.19 kval. | vs. Victoria Duval | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sanaz Marand | 1-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
W60 Honolulu - tvrda | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sophia Whittle | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Sumter - tvrda | ||||
13.06.19 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Mary Closs | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Eva Raszkiewicz | 6-1, 6-0 | detalj meča |
Jessica Ho - Posljednji mečevi
W100 Vancouver - tvrda | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Hanna Chang | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W80 Granby - tvrda | ||||
23.07.19 1. kolo kval. | vs. Ariana Arseneault | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
W25 Gatineau - tvrda | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
16.07.19 1. kolo | vs. Petra Januskova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Saskatoon - tvrda | ||||
08.07.19 kval. | vs. Ariana Arseneault | 5-7, 7-66, 8-10 | detalj meča | |
W25 Hengyang - tvrda | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W25 Shenzhen - tvrda | ||||
05.06.19 kval. | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-2, 4-1, Sowjanya Bavisetti - odustajanje | detalj meča | |
05.06.19 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Ho Ka Henrietta Wong | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Luzhou - tvrda | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.05.19 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Obidos - tepih | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Deniz Khazaniuk | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
14.05.19 kval. | vs. Mina Hodzic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Sofiia Likhacheva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Obidos - tepih | ||||
10.05.19 2. kolo | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
09.05.19 1. kolo | vs. Eden Silva | 6-3, Eden Silva - odustajanje | detalj meča | |
W25 Osprey - zemlja | ||||
24.04.19 1. kolo kval. | vs. Nikki Yanez | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
24.04.19 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.04.19 kval. | vs. Safiya Carrington | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W80 Dothan - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
W25 Pelham - zemlja | ||||
09.04.19 kval. | vs. Sophie Chang | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Emerald Able | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
30.03.19 1. kolo kval. | vs. Francesca Di Lorenzo | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Sao - zemlja | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Julia Grabher | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
12.03.19 kval. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.02.19 Četvrtfinale | vs. Irina Fetecau | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
21.02.19 2. kolo | vs. Ari Matsumoto | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
19.02.19 1. kolo | vs. Camilla Scala | 1-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.02.19 Četvrtfinale | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 4-6 | detalj meča |