MEČ
03.11.18 | 1. kolo kval. | Jesika Maleckova | Lou Adler | 6-1, 6-1 | Limoges | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Jesika Maleckova | Lou Adler | |
1. servis % | 22/38 (58%) | 31/46 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 15/22 (68%) | 14/31 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/16 (75%) | 4/15 (27%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/46 (61%) | 11/38 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/84 (65%) | 29/84 (35%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 7 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Lou Adler | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jesika Maleckova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Lou Adler | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jesika Maleckova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Lou Adler | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jesika Maleckova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Lou Adler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Jesika Maleckova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
1-0 | Lou Adler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jesika Maleckova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Lou Adler | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jesika Maleckova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Lou Adler | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jesika Maleckova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jesika Maleckova vs. Lou Adler - Međusobni mečevi
03.11.18 | 1. kolo kval. | Jesika Maleckova | Lou Adler | 6-1, 6-1 | detalj meča | Limoges | dvorana |
Jesika Maleckova form & Lou Adler form
Jesika Maleckova - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Alja Senica | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W75 Maribor - dvorana | ||||
18.03.24 kval. | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Eva Cikajlo | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
29.01.24 kval. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 7-66, 2-6, 1-2, - Jesika Maleckova - odustajanje | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Merel Hoedt | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Lara Schmidt | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W100 Ilkley - trava | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
's-Hertogenbosch - trava | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
W25 Annenheim - zemlja | ||||
03.06.23 Finale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
02.06.23 Polufinale | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
01.06.23 Četvrtfinale | vs. Lara Michel | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
31.05.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
30.05.23 1. kolo | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Strasbourg - zemlja | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Oeiras - zemlja | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
24.04.23 kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Lou Adler - Posljednji mečevi
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Didi Bredberg Canizares | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
03.11.20 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
26.10.20 kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
29.07.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 7-65, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Ellen Allgurin | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W25 Grenoble - dvorana | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.01.20 Četvrtfinale | vs. Alice Tubello | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.01.20 2. kolo | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
29.10.19 kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Clermont - dvorana | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Lara Salden | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Schena Benamar | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W60 Meitar - tvrda | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Lina Glushko | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sajur - tvrda | ||||
06.09.19 Četvrtfinale | vs. Lina Glushko | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Koral Koldobski | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
03.09.19 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Chiswick - tvrda | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Woking - tvrda | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.07.19 kval. | vs. Camille Verden Anderson | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Worthy Goldman | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Palmela - tvrda | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 5-7, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Madrid - tvrda | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 1-6 | detalj meča |