MEČ
30.10.17 | 1. kolo kval. | Jennifer Jussi | Jacquline Nylander Altelius | 6-0, 6-4 | Stockholm | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Sweden
24.04.97, 26 Godina
24.04.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sweden
11.12.00, 23 Godina
11.12.00, 23 Godina
Jennifer Jussi vs. Jacquline Nylander Altelius - Međusobni mečevi
30.10.17 | 1. kolo kval. | Jennifer Jussi | Jacquline Nylander Altelius | 6-0, 6-4 | detalj meča | Stockholm | dvorana |
Jennifer Jussi form & Jacquline Nylander Altelius form
Jennifer Jussi - Posljednji mečevi
Gothenburg - zemlja | ||||
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Malin Falk | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
14.05.18 kval. | vs. Louise Brunskog | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
30.10.17 kval. | vs. Olga Helmi | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 7-5, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Ilona Kremen | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
17.04.17 kval. | vs. Kerstin Peckl | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Gaia Sanesi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
31.10.16 kval. | vs. Paulina Milosavljevic | 7-5, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Adna Sofradzija | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Ystad - zemlja | ||||
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Olivia Larsson | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Adna Sofradzija | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
09.05.16 1. kolo | vs. Alessandra Gisonna | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
19.04.16 1. kolo | vs. Csilla Argyelan | 6-3, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
18.04.16 1. kolo kval. | vs. Enni Zander | 6-0, 1-0, Enni Zander - odustajanje | detalj meča | |
18.04.16 kval. | vs. Assem Myssyr | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
13.04.16 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.04.16 kval. | vs. Camilla Priuli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Malin Falk | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
07.03.16 1. kolo kval. | vs. Enni Zander | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
29.02.16 kval. | vs. Jasmin Ladurner | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
29.02.16 1. kolo kval. | vs. Rosanna Maffei | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
23.02.16 1. kolo | vs. Tamara Tomic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.02.16 kval. | vs. Rebecca Ehn | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
02.11.15 1. kolo | vs. Nora Niedmers | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
02.11.15 1. kolo kval. | vs. Alexandra Viktorovitch | 7-63, 5-7, 6-4 | detalj meča |
Jacquline Nylander Altelius - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Emma Slavikova | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Margherita Marcon | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Dimitra Georgakopoulou | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 4-6, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, Prisha Vyas - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 6-2, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 5-7, 2-10 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Fredrika Runstrom | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Olivia Bergler | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Kamila Kashaeva | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Danderyd - zemlja | ||||
09.08.22 kval. | vs. Madison Bourguignon | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Daniella Nylander | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
11.07.22 kval. | vs. Emma Wilson | 1-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Kate Mansfield | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
03.08.21 kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Dejnozkova | 6-4, 4-6, 10-8 | detalj meča |