Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Singapore
06.03.85, 39 Godina
06.03.85, 39 Godina
Jelena Simic vs. Sarah Pang - Međusobni mečevi
25.02.19 | 1. kolo kval. | Jelena Simic | Sarah Pang | 6-3, 6-1 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Jelena Simic form & Sarah Pang form
Jelena Simic - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.02.19 2. kolo | vs. Nikola Breckova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
27.02.19 1. kolo | vs. Hx Izabella Tan | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Sarah Pang | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.02.19 kval. | vs. Zeynep Sonmez | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 6-4, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Fed Cup - dvorana | ||||
08.02.19 Rubber 1 | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.19 Rubber 1 | vs. Chiraz Bechri | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Ortisei - dvorana | ||||
18.12.18 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
15.12.18 Finale | vs. Julia Payola | 2-6, 6-2, 6-74 | detalj meča | |
14.12.18 Polufinale | vs. Elaine Genovese | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
13.12.18 Četvrtfinale | vs. Kristina Novak | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.12.18 2. kolo | vs. Alice Viglianisi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.12.18 1. kolo | vs. Clarissa Gai | 3-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
21.11.18 1. kolo | vs. Alexandra Riley | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
16.11.18 Četvrtfinale | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.11.18 2. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
14.11.18 1. kolo | vs. Amina Anshba | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
09.11.18 Četvrtfinale | vs. Sandra Samir | 5-7, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
08.11.18 2. kolo | vs. Nina Ugrelidze | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
06.11.18 1. kolo | vs. Maria Patrascu | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
03.11.18 Polufinale | vs. Sandy Marti | 2-6, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
02.11.18 Četvrtfinale | vs. Agustina Chlpac | 6-1, 3-1, Agustina Chlpac - odustajanje | detalj meča | |
01.11.18 2. kolo | vs. Linda Prenkovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
31.10.18 1. kolo | vs. Libby Muma | 4-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Sassuolo - zemlja | ||||
20.06.18 2. kolo | vs. Monica Cappelletti | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
18.06.18 1. kolo | vs. Natalie Barbir | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
11.04.18 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
10.04.18 1. kolo kval. | vs. Alessandra Pezzulla | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
10.04.18 kval. | vs. Alexandra Damaschin | 6-73, 7-5, 6-1 | detalj meča |
Sarah Pang - Posljednji mečevi
W15 Kuala - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Karma Yacavino | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Thaniya Sarai Gogulamanda | 6-2, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Tsz Lam Yeung | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
19.06.23 kval. | vs. Ju-Yun Jeng | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
12.06.23 kval. | vs. Shefali Arora | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Imbo Nloga | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
03.04.23 kval. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Ananya Yadav | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
W15 Jakarta - tvrda | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Laquisa Khan | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Himadri Kashyap | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kuching - tvrda | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Fitriana Sabrina | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Aishi Das | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Andraina Mitia Voavy | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Florianopolis - tvrda | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Price | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Blumenau - zemlja | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Yasmin Bohnenberger De Aguirres | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
W25 Navi - tvrda | ||||
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Smriti Bhasin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Pune - tvrda | ||||
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Nidhi Chilumula | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Solapur - tvrda | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Guatemala - tvrda | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Fernanda Brito | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Verginie Tchakarova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
05.10.21 1. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Caroline Lampl | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
21.09.21 kval. | vs. Maria Yapur Lopez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Melissa Holmberg | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Maya Pitts | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Hanna Piatrushka | 6-4, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Nerea Errasti | 6-3, 6-1 | detalj meča |