INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Joana Eidukonyte vs. Jelena Simic - Međusobni mečevi
23.10.17 | 2. kolo kval. | Jelena Simic | Joana Eidukonyte | 6-1, 6-3 | detalj meča | Santa Margherita | zemlja |
Joana Eidukonyte form & Jelena Simic form
Joana Eidukonyte - Posljednji mečevi
W15 Tabarka - zemlja | ||||
24.08.19 Polufinale | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Martina Biagianti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Sri Peddi Reddy | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Georgiana Ruhrig | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Ystad - zemlja | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-75, 7-10 | detalj meča | |
W60+H Torun - zemlja | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 1-0, Tayisiya Morderger - odustajanje | detalj meča | |
04.06.19 kval. | vs. Jaimee Fourlis | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 7-63, 0-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Levashova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Polina Leykina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.08.18 kval. | vs. Diana Sumova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Olomouc - zemlja | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Ioana Loredana Rosca | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Agata Bachanek | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
25.06.18 kval. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Ystad - zemlja | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
17.06.18 kval. | vs. Raveena Kingsley | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Rebecca Ehn | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Hodmezovasarhely - zemlja | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
11.06.18 kval. | vs. Yana Morderger | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Gothenburg - zemlja | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-79, 2-6 | detalj meča |
Jelena Simic - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.02.19 2. kolo | vs. Nikola Breckova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
27.02.19 1. kolo | vs. Hx Izabella Tan | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Sarah Pang | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.02.19 kval. | vs. Zeynep Sonmez | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 6-4, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Fed Cup - dvorana | ||||
08.02.19 Rubber 1 | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.19 Rubber 1 | vs. Chiraz Bechri | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Ortisei - dvorana | ||||
18.12.18 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
15.12.18 Finale | vs. Julia Payola | 2-6, 6-2, 6-74 | detalj meča | |
14.12.18 Polufinale | vs. Elaine Genovese | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
13.12.18 Četvrtfinale | vs. Kristina Novak | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.12.18 2. kolo | vs. Alice Viglianisi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.12.18 1. kolo | vs. Clarissa Gai | 3-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
21.11.18 1. kolo | vs. Alexandra Riley | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
16.11.18 Četvrtfinale | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.11.18 2. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
14.11.18 1. kolo | vs. Amina Anshba | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
09.11.18 Četvrtfinale | vs. Sandra Samir | 5-7, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
08.11.18 2. kolo | vs. Nina Ugrelidze | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
06.11.18 1. kolo | vs. Maria Patrascu | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
03.11.18 Polufinale | vs. Sandy Marti | 2-6, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
02.11.18 Četvrtfinale | vs. Agustina Chlpac | 6-1, 3-1, Agustina Chlpac - odustajanje | detalj meča | |
01.11.18 2. kolo | vs. Linda Prenkovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
31.10.18 1. kolo | vs. Libby Muma | 4-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Sassuolo - zemlja | ||||
20.06.18 2. kolo | vs. Monica Cappelletti | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
18.06.18 1. kolo | vs. Natalie Barbir | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
11.04.18 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
10.04.18 1. kolo kval. | vs. Alessandra Pezzulla | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
10.04.18 kval. | vs. Alexandra Damaschin | 6-73, 7-5, 6-1 | detalj meča |