MEČ
26.10.20 | 1. kolo kval. | Jazmin Ortenzi | Tanika Tyra Panaino | 6-1, 6-2 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
JAR
01.09.01, 22 Godina
01.09.01, 22 Godina
Jazmin Ortenzi vs. Tanika Tyra Panaino - Međusobni mečevi
26.10.20 | 1. kolo kval. | Jazmin Ortenzi | Tanika Tyra Panaino | 6-1, 6-2 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Jazmin Ortenzi form & Tanika Tyra Panaino form
Jazmin Ortenzi - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Campinas - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Emily Seibold | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cordoba - zemlja | ||||
10.03.24 Finale | vs. Julieta Estable | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 7-64, 6-0 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Melany Solange Krywoj | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
25.01.24 3. kolo | vs. Julieta Estable | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
24.01.24 2. kolo | vs. Jamie Loeb | 6-2, 6-78, 7-65 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-72, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Ana Candiotto | 6-0, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
23.06.23 2. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Valentina Ivanov | 6-3, 6-72, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.06.23 Četvrtfinale | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
18.06.23 Polufinale | vs. Anja Stankovic | 4-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
17.06.23 1. kolo | vs. Masa Tanaskovic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
17.06.23 2. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Recife - zemlja | ||||
28.05.23 Finale | vs. Sabastiani Leon | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
27.05.23 Polufinale | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
26.05.23 Četvrtfinale | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.05.23 2. kolo | vs. Carolina Xavier Laydner | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Pietra Rivoli | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Tanika Tyra Panaino - Posljednji mečevi
W50 Pretoria - tvrda | ||||
26.02.24 kval. | vs. Savanna Ly | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Gabriela Vilar | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Savanna Ly | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gabriela Vilar | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.12.23 1. kolo kval. | vs. Caterina Odorizzi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Elyana Moonen | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.05.23 kval. | vs. Nicol Benesova | 6-1, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Aya Bychenko | 6-2, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Lizunova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Fabienne Kim Degroot | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W60 Pretoria - tvrda | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Pretoria - tvrda | ||||
06.03.23 kval. | vs. Clara Vlasselaer | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Seven Oral | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Eleejah Inisan | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Iordache | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Anja Nayar | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
18.07.22 kval. | vs. Mia Repac | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Ashley Gilby | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Bianca Compuesto | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Pretoria - tvrda | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Shria Atturu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Pretoria - tvrda | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Kariann Pierre-Louis | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Morozova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Roua Limem | 6-75, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Diana Chehoudi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Pretoria - tvrda | ||||
26.09.21 2. kolo kval. | vs. Jenna Defalco | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Johannesburg - tvrda | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Kagiso Ledwaba | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Johannesburg - tvrda | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Beatriz Haddad Maia | 0-6, 0-6 | detalj meča |