MEČ
15.12.19 | 2. kolo | Jantje Tilbuerger | Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 10-4 | W15 Antalya | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Jantje Tilbuerger | Gergana Topalova | |
1. servis % | 48/66 (73%) | 30/58 (52%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/48 (50%) | 15/30 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/18 (50%) | 12/28 (43%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 5/8 (63%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/58 (53%) | 33/66 (50%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/124 (52%) | 60/124 (48%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 5 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Jantje Tilbuerger | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Gergana Topalova | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jantje Tilbuerger | 0-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-4 | Gergana Topalova | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Jantje Tilbuerger | 2-4 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Gergana Topalova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Jantje Tilbuerger | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Gergana Topalova | |
0-0, 30-0 | ||
Jantje Tilbuerger | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Gergana Topalova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jantje Tilbuerger | 3-1 | |
0-0, 15-0 | ||
4-1 | Gergana Topalova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Jantje Tilbuerger | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Gergana Topalova | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jantje Tilbuerger | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Gergana Topalova | |
10-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jantje Tilbuerger vs. Gergana Topalova - Međusobni mečevi
15.12.19 | 2. kolo | Jantje Tilbuerger | Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | W15 Antalya | tvrda |
Jantje Tilbuerger form & Gergana Topalova form
Jantje Tilbuerger - Posljednji mečevi
W35 Naples - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Hilton - zemlja | ||||
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Koge - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-74, 1-2, - Jantje Tilbuerger - odustajanje | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Hannah Viller Moller | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.07.23 kval. | vs. Anna Zyryanova | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Petkovic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
04.07.23 kval. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
10.06.23 Polufinale | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Enola Chiesa | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 6-2, 7-65 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
W25 Troisdorf - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.05.23 kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-75, 10-4 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Orlando - tvrda | ||||
24.01.23 kval. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Eleana Yu | 6-1, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
17.01.23 kval. | vs. Maya Joint | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Naples - zemlja | ||||
10.01.23 kval. | vs. Makenna Jones | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 7-63, 7-62 | detalj meča | |
W15 Champaign - tvrda | ||||
09.11.22 2. kolo | vs. Ashley Yeah | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.11.22 1. kolo | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 7-5 | detalj meča |
Gergana Topalova - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Polona Hercog | 1-6, - Gergana Topalova - odustajanje | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 7-61, 6-71, 7-64 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Julie Struplova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 6-74 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 3-6, 0-3, - Gergana Topalova - odustajanje | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
08.10.23 Finale | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
10.09.23 Finale | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Kaylah Mcphee | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča |