MEČ
21.08.17 | 1. kolo kval. | Janna Hildebrand | Angelina Wirges | 6-4, 6-4 | Braunschweig | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Germany
02.05.90, 33 Godina
02.05.90, 33 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Janna Hildebrand vs. Angelina Wirges - Međusobni mečevi
21.08.17 | 1. kolo kval. | Janna Hildebrand | Angelina Wirges | 6-4, 6-4 | detalj meča | Braunschweig | zemlja |
Janna Hildebrand form & Angelina Wirges form
Janna Hildebrand - Posljednji mečevi
Kaltenkirchen - zemlja | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Shaline-Doreen Pipa | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Braunschweig - zemlja | ||||
21.08.17 kval. | vs. Caroline Werner | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Versmold - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zarycka | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Kaltenkirchen - zemlja | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. Gabriela Horackova | 7-5, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
19.06.17 kval. | vs. Helene Grimm | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 4-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Emma Ek | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Schoonhoven - zemlja | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Kateryna Riabtseva | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Ola Abou Zekry | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
15.08.16 kval. | vs. Romy Koelzer | 0-6, 6-73 | detalj meča | |
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Nina Rebecca Hotter | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Aschaffenburg - zemlja | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Rebeka Stolmar | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
11.07.16 kval. | vs. Manon Arcangioli | 6-3, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
11.07.16 2. kolo kval. | vs. Lisa Ponomar | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Anna Signe Rasmussen | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Jennifer Wacker | 6-74, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
20.10.14 1. kolo kval. | vs. Arezo Ghannadan | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Braunschweig - zemlja | ||||
18.08.14 kval. | vs. Magdalena Frech | 1-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
18.08.14 1. kolo kval. | vs. Lisa-Marie Maetschke | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
18.08.14 2. kolo kval. | vs. Jennifer Wacker | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
11.08.14 1. kolo kval. | vs. Lenka Kuncikova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.08.14 2. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Koeln - zemlja | ||||
18.06.12 1. kolo kval. | vs. Anna Fischer | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
18.06.12 2. kolo kval. | vs. Tamara Korpatsch | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya Belconti - tvrda | ||||
16.04.12 2. kolo kval. | vs. Ai Koga | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
16.04.12 1. kolo kval. | vs. Alessia Piran | 7-66, 6-0 | detalj meča | |
Braunschweig - zemlja | ||||
22.08.11 2. kolo kval. | vs. Tanja Winkler | 4-6, 5-7 | detalj meča |
Angelina Wirges - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Marie Weckerle | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Holly Hutchinson | 5-7, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Vivian Wolff | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 2-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Haley Giavara | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Petit - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Cadence Brace | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Fort - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Jada Robinson | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-73, 0-6 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Federica Urgesi | 2-6, 7-61, 10-4 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Anna Demirtzi | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 7-5, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Sofia Milatova | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Sona Depesova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-76, 6-2 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Orla Cooper | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 1-6 | detalj meča |