Germany
22.08.96, 27 Godina
22.08.96, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
29.04.00, 23 Godina
29.04.00, 23 Godina
Janina Braun vs. Estella Jaeger - Međusobni mečevi
20.06.16 | kval. | Janina Braun | Estella Jaeger | 6-3, 6-1 | detalj meča | Kaltenkirchen | zemlja |
Janina Braun form & Estella Jaeger form
Janina Braun - Posljednji mečevi
Kaltenkirchen - zemlja | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
18.06.18 kval. | vs. Jenifer Anger | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Noma Akugue Noha | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Nataliya Pogribnyak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Kaltenkirchen - zemlja | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 2-6, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Zuzana Odlevakova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Natalie Novotna | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Hilton Head - zemlja | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Leila Koster | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.10.16 2. kolo kval. | vs. Ruoyu Chen | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
03.10.16 kval. | vs. Anna Signe Rasmussen | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Isabella Capato Camargo | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
26.09.16 2. kolo kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 6-0, 1-6 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Katerina Stloukalova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Kaltenkirchen - zemlja | ||||
21.06.16 1. kolo | vs. Anna Signe Rasmussen | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Natalia Zorgovska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.06.16 kval. | vs. Estella Jaeger | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
26.10.15 1. kolo kval. | vs. Alicja Zduniak | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
26.10.15 kval. | vs. Polona Rebersak | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
19.10.15 2. kolo kval. | vs. Polona Rebersak | 7-64, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
19.10.15 1. kolo kval. | vs. Luna Milovanovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
12.10.15 kval. | vs. Julie Gervais | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
31.08.15 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
17.08.15 2. kolo kval. | vs. Hristina Dishkova | 1-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
27.10.14 1. kolo kval. | vs. Jennifer Zerbone | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
20.10.14 2. kolo kval. | vs. Eugenie Chapelle | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Bad Waltersdorg - zemlja | ||||
21.07.14 1. kolo kval. | vs. Christina Lao | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
21.07.14 kval. | vs. Sona Priscakova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
21.07.14 1. kolo | vs. Dominika Paterova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Port Pirie - tvrda | ||||
24.02.14 2. kolo kval. | vs. Nicole Collie | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
24.02.14 1. kolo kval. | vs. Sandra Boljevic | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Estella Jaeger - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lidia Encheva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 1-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Jana Kareisova | 4-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.05.23 kval. | vs. Gozde Turhan | 2-6, 1-2, - Estella Jaeger - odustajanje | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Antolini | 6-2, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-0, 2-0, Anastasia Komkina - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Vaishnavi Adkar | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Aysegul Mert | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.23 kval. | vs. Rinko Matsuda | 6-4, 0-6, 13-15 | detalj meča | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Kristina Mrazikova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-3, 5-7, 1-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Mouna Bouzgarrou | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Vanessa Ersoz | 3-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Vivien Sandberg | 6-1, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
01.06.21 kval. | vs. Liubov Demidova | 2-6, 6-4, 11-9 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Anet Angelika Koskel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Norman - tvrda | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Tai Martin | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Lawrence - tvrda | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Rushri Wijesundera | 6-2, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 5-7 | detalj meča |