Italy
23.09.00, 23 Godina
23.09.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
USA
27.12.93, 30 Godina
27.12.93, 30 Godina
Ilaria Sposetti vs. Jane Stewart - Međusobni mečevi
17.09.18 | kval. | Jane Stewart | Ilaria Sposetti | 6-1, 5-7, 6-3 | detalj meča | Monastir | tvrda |
Ilaria Sposetti form & Jane Stewart form
Ilaria Sposetti - Posljednji mečevi
W15 Nules - zemlja | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Garcia Cid | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 7-5, 10-2 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
12.09.23 kval. | vs. Nicol Benesova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Paula Mihaela Onita | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Pranyte | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Samira De Stefano | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Syria La Cerra | 7-5, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-75, 10-4 | detalj meča | |
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Martina Puvill | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
07.06.23 kval. | vs. Ela Plosnik | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Varberg - zemlja | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
02.05.23 kval. | vs. Ida Johansson | 6-76, 6-1, 11-9 | detalj meča | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
24.04.23 kval. | vs. Julia Lovqvist | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Gulin | 1-6, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
W15 Jhajjar - zemlja | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Jhajjar - zemlja | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-4 | detalj meča |
Jane Stewart - Posljednji mečevi
W15 Arcadia - tvrda | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Hailey Wilcox | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Micheline Aubuchon | 0-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Mia Eklund | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
29.10.18 kval. | vs. Sri Peddi Reddy | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
22.10.18 kval. | vs. Elaine Genovese | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Kerstin Peckl | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Federica Prati | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
15.10.18 kval. | vs. Angelina Graovac | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
08.10.18 kval. | vs. Emmanuelle Girard | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.09.18 kval. | vs. Gabrielle Clairotte | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Pauline Courcoux | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.09.18 kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Maria Tanasescu | - Jane Stewart - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Den Haag - zemlja | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Justine Pysson | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Tarvisio - zemlja | ||||
24.06.18 kval. | vs. Alice Viglianisi | 5-7, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
Amarante - tvrda | ||||
19.06.18 kval. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Chiara Quattrone | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Tiberias - tvrda | ||||
14.05.18 kval. | vs. Emma Raducanu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
13.05.18 1. kolo kval. | vs. May Baranes | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Sajur - tvrda | ||||
07.05.18 1. kolo | vs. Aimee Tarun | 6-3, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
05.05.18 kval. | vs. Diana Borodina | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Akko - tvrda | ||||
30.04.18 kval. | vs. Adelina Baravi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Afroditi Tzanopoulou | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
20.11.17 kval. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 1-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Andjela Novcic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Cairns - tvrda | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Cyan Sun | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Toowoomba - tvrda | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Georgia Townsend | 6-3, 6-3 | detalj meča |