MEČ
02.10.19 | 1. kolo | Jana Kolodynska | Anastasiya Skorupska | 6-3, 6-1 | W15 Chornomorsk | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Jana Kolodynska | Anastasiya Skorupska | |
1. servis % | 38/58 (66%) | 36/50 (72%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/38 (61%) | 18/36 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/20 (55%) | 3/14 (21%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 2/7 (29%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/50 (58%) | 24/58 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/108 (58%) | 45/108 (42%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 6 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
29.07.04, 19 Godina
29.07.04, 19 Godina
Jana Kolodynska vs. Anastasiya Skorupska - Međusobni mečevi
02.10.19 | 1. kolo | Jana Kolodynska | Anastasiya Skorupska | 6-3, 6-1 | detalj meča | W15 Chornomorsk | zemlja |
Jana Kolodynska form & Anastasiya Skorupska form
Jana Kolodynska - Posljednji mečevi
W35 Santo - tvrda | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Lia Karatancheva | 7-65, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Katherine Sebov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Victoria Flores | 6-74, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Midland - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Tampico - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 6-70 | detalj meča | |
W80 Macon - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Alexa Noel | 4-6, 1-3, - Jana Kolodynska - odustajanje | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
24.09.23 kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Meiling Wang | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
17.09.23 kval. | vs. Viktorija Golubic | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W40 Arequipa - zemlja | ||||
20.08.23 Finale | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.08.23 Polufinale | vs. Chloe Beck | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Julieta Estable | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Guillermina Naya | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Romina Ccuno | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W80 Brasilia - tvrda | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Lulu Sun | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 Feira - tvrda | ||||
05.08.23 Finale | vs. Laura Pigossi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča |
Anastasiya Skorupska - Posljednji mečevi
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Pinaieva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
05.11.19 kval. | vs. Jessica Fowler | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 6-4, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Sofia Vaynberg | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. Anita Sahdiieva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Ruslana Kovalenko | 7-5, 6-3 | detalj meča |