MEČ
14.10.18 | 2. kolo kval. | Jade Suvrijn | Angela Fita Boluda | 2-6, 6-2, 6-0 | Seville | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jade Suvrijn vs. Angela Fita Boluda - Međusobni mečevi
14.10.18 | 2. kolo kval. | Jade Suvrijn | Angela Fita Boluda | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | Seville | zemlja |
Jade Suvrijn form & Angela Fita Boluda form
Jade Suvrijn - Posljednji mečevi
W60 Montpellier - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Denain - zemlja | ||||
15.06.21 kval. | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Saint - zemlja | ||||
10.05.21 1. kolo kval. | vs. Audrey Albie | 6-4, 6-75, 2-10 | detalj meča | |
W25+H Calvi - tvrda | ||||
16.04.21 Četvrtfinale | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
15.04.21 2. kolo | vs. Estelle Cascino | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.04.21 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 7-62, 7-5 | detalj meča | |
13.04.21 kval. | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
19.03.21 Četvrtfinale | vs. Emeline Dartron | 3-6, 0-3, - Jade Suvrijn - odustajanje | detalj meča | |
18.03.21 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
17.03.21 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.03.21 kval. | vs. Irys Ekani | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Olympe Lancelot | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Madrid - zemlja | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Carla Del Barrio | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
14.09.20 1. kolo | vs. Anna Morgina | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.09.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 7-67, 10-6 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
21.06.20 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
20.06.20 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.06.20 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Sophia Biolay | 3-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 5-7, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Ioana Gaspar | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-3, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Luna Meers | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Angela Fita Boluda - Posljednji mečevi
W35 Antalya - zemlja | ||||
25.02.24 Finale | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - odustajanje | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.02.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.02.24 kval. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
06.02.24 kval. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
16.01.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
19.11.23 Finale | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
11.11.23 Finale | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
10.11.23 Polufinale | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
09.11.23 Četvrtfinale | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - odustajanje | detalj meča | |
08.11.23 2. kolo | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - odustajanje | detalj meča |