MEČ
15.07.19 | 1. kolo kval. | Jacquline Nylander Altelius | Aurelia Riga | 6-73, 6-3, 10-8 | W15 Parnu | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Sweden
11.12.00, 23 Godina
11.12.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Estonia
02.11.04, 19 Godina
02.11.04, 19 Godina
Jacquline Nylander Altelius vs. Aurelia Riga - Međusobni mečevi
15.07.19 | 1. kolo kval. | Jacquline Nylander Altelius | Aurelia Riga | 6-73, 6-3, 10-8 | detalj meča | W15 Parnu | zemlja |
Jacquline Nylander Altelius form & Aurelia Riga form
Jacquline Nylander Altelius - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Emma Slavikova | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Margherita Marcon | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Dimitra Georgakopoulou | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 4-6, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, Prisha Vyas - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 6-2, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 5-7, 2-10 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Fredrika Runstrom | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Olivia Bergler | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Kamila Kashaeva | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Danderyd - zemlja | ||||
09.08.22 kval. | vs. Madison Bourguignon | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Daniella Nylander | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
11.07.22 kval. | vs. Emma Wilson | 1-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Kate Mansfield | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
03.08.21 kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Dejnozkova | 6-4, 4-6, 10-8 | detalj meča |
Aurelia Riga - Posljednji mečevi
W15 Parnu - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 7-63, 3-6, 8-10 | detalj meča |